Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II. , Hyperbydleni.cz

Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II.

25.6.2018 | redakce | Kuchyně | Komentářů 0 |

Přemýšlíte nad revitalizací vaší kuchyně? Vězte, že rok 2018 je k proměně vašeho interiéru jako stvořený. Můžete se totiž nechat inspirovat současnými trendy, které překvapují, baví i šokují svou přímočarostí, odvahou i líbivostí. Ze své kuchyně tak můžete vytvořit místo dokonalé jak po funkční, tak po designové stránce.

Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II.  - foto, Hyperbydleni.cz

1. Teplé tóny se zlatými akcenty

Že tradiční dřevěné kuchyně již po estetické stránce nemají co nabídnout? Velký omyl! Přírodní dřevo ve svém původním odstínu se totiž do moderních kuchyní navrací, a to opravdu ve velkém. Pokud se rozhodnete pro tento tradiční design, můžete se těšit na výjimečně klidné, milé a přívětivé prostředí. Abyste však nezapadli do všední rutiny, vybavte dřevěnou kuchyň poutavými kovovými doplňky, které jsou velmi trendy a navíc hřejivé dřevo doplní pocitem lehkosti a svěžesti. Pro tento účel jsou ideální doplňky ve zlatém odstínu, které se k hnědým tónům výborně hodí.

Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II. , fotka

 

2. Míšení kovů

Právě kovy jsou jednou z nejnádhernějších ozdob moderních kuchyní, přestože se v nich vyskytují pouze v dekorativních detailech, jako jsou madla, úchyty, kliky, vodovodní baterie či osvětlení. Tyto prvky strhávají veškerou pozornost, a to i díky skutečnosti, že originálně mísí vícero druhů kovů dohromady. Spojení zlata, stříbra, mosazi a bronzu do jednoho jediného prvku vytváří opravdu úchvatnou podívanou. Oslňující lesk je však vždy vkusně usměrněn přídavkem dalšího kovu, a to v populární matné černé.

Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II. , fotka

 

3. Multifunkční umyvadlo

Do moderních kuchyní vstoupil zcela nový prvek, a to multifunkční umyvadlo. To má většinou tvar úzkého obdélníkového boxu a jeho využití je skutečně rozmanité. Většinou slouží buď jako odpadní nádoba pro odřezky vzniklé při vaření. Lze však také osázet kuchyňskými bylinami nebo naplnit ledem pro chlazení nápojů.

Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II. , fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.

 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Trendy kuchyňského designu pro rok 2018 aneb Co v kuchyních nesmí chybět! II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo