Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, Hyperbydleni.cz

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!

30.5.2018 | redakce | Kuchyně | Komentářů 0 |

Chcete, aby vaše kuchyň vypadala stylově, moderně i luxusně, ale máte pro její revitalizaci velmi omezený rozpočet? Nevadí! Vybavte svou stávající kuchyň prvky, které moc nestojí, ale přesto je nikdo nepřehlédne. S minimálním úsilím i nízkými náklady tak své kuchyni vnuknete velkolepý design.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu! - foto, Hyperbydleni.cz

Kovová svítidla

Designová svítidla hrají v moderních kuchyních prim. V kuchyňském prostředí k nejoblíbenějším patří velkolepá závěsná svítidla z kovu, která zapůsobí již sama o sobě. Investice do svítidel se jistě vyplatí, neboť takovýto detail dokáže zcela proměnit styl, vzhled i atmosféru v celé místnosti. Pokud nemůžete investovat do nových svítidel, poohlídněte se v bazarech nebo vyzkoušejte jinou vychytávku průmyslového stylu, a to velké žárovky zavěšené na barevných silných kabelech.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, fotka

 

Holá lednička

Také dveře vaší ledničky zdobí výtvory vašich dětí, účtenky a seznamy na nákup? Pryč s tím! Holý lesklý povrch lednice se postará o to, že místnost bude vypadat větší, čistší i uklizenější.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, fotka

 

Ukliďte spotřebiče

To samé platí i o povrchu pracovní desky kuchyňské linky. Vše, co můžete, skryjte za dveře skříněk a ponechte jen hladké a čisté povrchy, díky kterým bude celá kuchyň jen zářit. Aby však místnost nevypadala sterilně, vyplňte prázdná místa květináči s bylinkami či mísou s čerstvým ovocem.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, fotka

 

Zamilujte si květiny

Pestrobarevná kytice má v sobě vždy něco honosného. Dopřejte i své kuchyni tuto okrasu, která ji navíc obohatí o pořádnou dávku romantické a pohodové nálady. Dejte si záležet i na výběru váz - TOPem jsou dnes minimalistické vázy ze skla nebo kovu.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, fotka

 

Odvážné umění

V mnohých kuchyních zcela chybí výrazné nástěnné umění. Běžte proti proudu a stěnu své kuchyně oživte opravdu nepřehlédnutelným kouskem. Platí, že umění by mělo být živé, energické a pozitivní. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a kuchyň vyzdobte třeba i svým výtvorem.

Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu!, fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Levné kuchyně oděné v rouchu luxusu! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo