Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, Hyperbydleni.cz

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!

26.5.2018 | | Kuchyně | Komentářů 0 |

Chcete svou kuchyň obohatit o pořádnou dávku energie? Zahalte ji do jasných a veselých odstínů, které do ní vnesou jak radost a optimismus, tak pohodu a hřejivost. A jaký jiný odstín zvolit pro nadcházející letní období než oslňující žlutou.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou! - foto, Hyperbydleni.cz

I při každodenním vaření se můžete cítit uvolněně jako na pláži u moře. Vdechněte své kuchyni módní tropický vzhled, který je mimořádně osvěžující. Spojte teplý odstín žluté s exotickým maurským vzorem. Tuto nádhernou kombinaci doplňte akcenty v chladivých modrých odstínech.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, fotka


Přestože jsou žluté odstíny velmi výrazné, výborně se kombinují, a to zejména s nejrůznějšími přírodními materiály. Nechte se inspirovat mexickými interiéry, ve kterých vládnou dlaždice v teplých žlutých odstínech - tato unikátní kombinace chladivosti a hřejivosti vás uchvátí. K nim se výborně hodí prvky ze dřeva a cihlové zdi v původním odstínu.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, fotka


Žlutá sluší i moderním kuchyním. Zde nádherně vyniknou žluté zdi, jejichž krásu ještě více zvýrazní bílé doplňky. Nemusíte však zůstávat u jednoho odstínu žluté - další mohou být užity na nábytku či čalounění. Veselý mix žluté příjemně umírní již zmíněná bílá a dále populární šedo-modrá kombinace.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, fotka


Pastelové odstíny žluté nesmí chybět v kuchyních ve stylu francouzského venkova, který přímo sálá klidem a pohodou. V jejich základu stojí jemná kombinace odstínů bílé a žluté doladěná doplňky z přírodních materiálů, zejména ze dřeva, kovu a kamene. Tuto barevnou variaci spojte s nábytkem v rustikálním stylu, který je dokonalou ukázkou starých časů, a množstvím bylinek v květináčích pro svěží atmosféru.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, fotka


Plážový styl je stále populárnější, a to nejen v letním období. Moderním interiérům totiž dodává lehkost a bohémskou náladu. Čistě bílou kuchyň doplňte o výrazné prvky ve sluneční žluté a tyrkysové, které ji nádherně rozzáří a projasní.

Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou!, fotka


Více inspirace najdete na našem facebooku.

 
 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Žluté kuchyně sálají radostnou letní atmosférou! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo