Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Kuchyňský ostrov je mimořádně univerzální! Využijte jeho potenciál naplno!, Hyperbydleni.cz

Kuchyňský ostrov je mimořádně univerzální! Využijte jeho potenciál naplno!

21.5.2018 | redakce | Kuchyně | Komentářů 0 |

Kuchyňský ostrov patří mezi nejpraktičtější i designově nejpovedenější prvky kuchyně. Nejenže tento doplněk poskytne další úložné místo i pracovní plochu, kterých právě v kuchyni není nikdy dost, ale navíc zapůsobí i jako atraktivní dekorace. Pokud máte to štěstí a vaši kuchyň zdobí ostrov, podívejte se, jak jej lze využít na maximum.

Kuchyňský ostrov je mimořádně univerzální! Využijte jeho potenciál naplno! - foto, Hyperbydleni.cz
Kuchyňský ostrov skvěle poslouží zároveň jako barový pultík nebo dokonce směle nahradí jídelní stůl. Tuto variantu volte zejména v kuchyních, do kterých se vám klasický jídelní set nevejde. Kuchyňskému ostrovu nejvíce sluší barové židličky, které působí velmi nenuceným dojmem. Skvělou variantou jsou i čalouněná křesla, která sice zaberou více místa, nicméně místnost obohatí o pořádnou dávku luxusu i komfortu. 
 
 
 
Kuchyňský ostrov představuje také skvělý způsob, jak vizuálně oddělit kuchyň od ostatních místností v open-space prostorech. Na ostrov může plynule navázat například jídelna -  jídelní lavici přistrčte přímo k boku ostrova, čímž získáte velmi útulné posezení s komfortní opěrou. 
 
 
 
Vnitřek kuchyňského ostrova by rozhodně neměl zet prázdnotou. Pokud marně hledáte další volné místo ve své kuchyňské lince, pořiďte si ostrov na způsob komod s bohatým úložným prostorem. Tyto velké modely vypadají nádherně v tlumených neutrálních odstínech, zejména v bílé a šedé, které jejich masivní vzhled zneutralizují. 
 
 
 
Ani v případě, že je již kuchyň napěchovaná nábytkem a potřebuje odlehčit, se nemusíte ostrova vůbec vzdávat. V takovém  případě však volte modely inspirované otevřenými regály, které poslouží stejně dobře, a prostor tolik nezatíží. V případě této volby pamatujte, že vše, co do ostrůvku umístíte, se rázem stává i dekorativní záležitostí, proto si dejte práci s výběrem i organizací všech kuchyňských potřeb. Otevřené ostrovy jsou také velmi oblíbené v praktické variantě na kolečkách. 
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku
 
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Kuchyňský ostrov je mimořádně univerzální! Využijte jeho potenciál naplno! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo