Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Víkendová proměna kuchyně aneb 4 snadné způsoby, jak kuchyni vdechnout nový život, Hyperbydleni.cz

Víkendová proměna kuchyně aneb 4 snadné způsoby, jak kuchyni vdechnout nový život

3.3.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Pokud je vaše kuchyň příliš opotřebovaná nebo okoukaná, nechte se inspirovat možnými upgrady, které do tohoto prostoru vnesou novou svěží energii. Všechna vylepšení jsou cenově dostupná a navíc je zvládnete s trochou umu sami. Takže pokud jste neměli žádné víkendové plány, přichystejte se na revitalizaci kuchyně a v pondělí již budete startovat v novém.

Víkendová proměna kuchyně aneb 4 snadné způsoby, jak kuchyni vdechnout nový život - foto, Hyperbydleni.cz

Výmalba kuchyňských skříněk

Pokud se povrchy kuchyňských skříněk již nehonosí odstíny, které vám berou dech, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Mezi nejžhavější trendy roku 2018 patří syté a výrazné odstíny inspirované plody přírody. Vyzkoušet můžete například dramatickou vínovou, osvěžující citronovou nebo roztomilou meruňkovou. Také využijte módního hitu, jímž jsou kuchyňské linky ve dvou tónech. Spodní kuchyňské linky proto vymalujte jiným odstínem než ty horní, přičemž velmi atraktivní alternativou tohoto řešení jsou výrazné kontrastní barevné kombinace.
 
 
Nová madla a úchyty
 
Ať už se do výmalby pustíte, nebo ne, věřte, že nová madla a úchyty kuchyňských skříněk a šuplíků promění kuchyň k nepoznání. In jsou zejména velmi praktické a odolné modely z kovu, které se pyšní zajímavým designem. Chcete-li jít s dobou, sáhněte po chromu nebo niklu, které jsou v moderních interiérech velmi trendy.
 
 
 
Výrazná závěsná svítidla
 
Moderní svítidla jsou povýšena na jednu z hlavních dekorací moderních interiérů. Pečlivě se proto podívejte, jaké zdroje světla osvětlují vaši kuchyň a zda současnému požadavku na vysokou estetiku svítidel skutečně dostojí. Pokud ne, pořiďte si výrazná závěsná svítidla s nepřehlédnutelnou kovovou konstrukcí. Vhodné jsou modely s lehkým průmyslovým nádechem, který kolem sebe šíří osobitou atmosféru a výborně se hodí do různých prostředí.
 
 
Módní obklady
 
Není to tak dlouho, kdy byly kuchyňské obklady považovány za čistě praktickou záležitost, v důsledku čehož jejich designová stránka velmi pokulhávala. Pokud obklady vaší kuchyně již pamatují mnoho let, pusťte se do jejich výměny. Budete překvapeni množstvím nových designů, které jsou dnes k dispozici – za vyzkoušení určitě stojí modely věrně imitující přírodní materiály, jako je dřevo, kámen či beton.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Víkendová proměna kuchyně aneb 4 snadné způsoby, jak kuchyni vdechnout nový život zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo