I malé kuchyně mohou uchvacovat! Tady je důkaz!

22.1.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Když si představíte kuchyň svých snů, pravděpodobně se nebudete nijak omezovat, co se její rozlohy týče. Po všech stránkách dokonalé mohou však být i kuchyně, kterým je vymezeno jen několik metrů čtverečních.

I malé kuchyně mohou uchvacovat! Tady je důkaz! - foto, Hyperbydleni.cz
Příkladem je tato půvabná kuchyň, která se zalíbila mnohým odborníkům ze světa moderního interiérového designu. A není divu – ačkoli je kuchyň prostorově úsporná, má v rukávu všechna esa. V jejím základu stojí vždy fungující kombinace bílých ploch a černých akcentů. Skříňky jsou vedeny v krémovém odstínu, který je stejně jako sněhobílá velmi čistý a elegantní, avšak mnohem více příjemný a útulný. Kontrastní černá je pak užita v podobě podlahové krytiny a úchytů kuchyňských skříněk. Nástěnný obklad imitující cihlový vzor pak černobílé kouzlo dovádí k dokonalosti.
 

 

Dominantou kuchyně se stává robustní sporák lehce inspirovaný retro stylem. Pozornost si získává díky užitému materiálu, jímž je nerezová ocel, která do místnosti vnáší potřebný lesk i kouzlo profesionálních kuchyní.
 
 
V kuchyni je myšleno i na detaily, a to je také důvod, proč navzdory svým skutečným rozměrům působí tak odlehčeně a prostorně. Každý centimetr je zde využit na maximum - dolní kuchyňské skříňky na sebe dokonale navazují a horní kuchyňské skříňky jsou efektivně kombinovány s masivními rustikálními policemi, které využívají celou plochu zdí. Kromě tradičních skříněk zde najdeme také zasouvací regály, které umožňují dokonalou organizace všech drobností.
 
 
 
O praktičnosti i vzhledu kuchyně do velké míry rozhoduje i materiál pracovní desky. V tomto případě byla užita zdrsněná žula, která je mimořádně odolná a navíc vyzařuje menší množství lesku. Svým netradičním designem se podílí na vytváření útulné, domácké atmosféry a místnost obohacuje o dynamickou energii.
 
 
 
Součástí kuchyně je i nádherný, masivní ostrov ze dřeva, který má z jedné strany zabudované kuchyňské spotřebiče, z druhé strany však slouží jako knihovna, díky čemuž se stává velmi přirozeným předělem mezi kuchyní a obývacím pokojem.
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek I malé kuchyně mohou uchvacovat! Tady je důkaz! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo