Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
V hlavní roli kuchyňské skříňky, Hyperbydleni.cz

V hlavní roli kuchyňské skříňky

25.12.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Vzhled kuchyňských skříněk určuje nejen design celé kuchyně, ale i atmosféru, která v ní panuje. Seznamte se proto s designy kuchyňských skříněk, které budou velmi trendy příští rok. Všechny mají tu výhodu, že jsou nejen atraktivní na pohled, ale mají i schopnost vytvářet nejen vysoce luxusní, ale i příjemné a útulné prostředí. Dobrou zprávou navíc je, že revitalizaci kuchyně mnohdy zvládnete i sami. Tak vezměte štětec do ruky a nechte se inspirovat.

V hlavní roli kuchyňské skříňky - foto, Hyperbydleni.cz
Vysoký lesk
 
Lesklá povrchová úprava kuchyňských skříněk velmi prospěje zejména kuchyním malých rozměrů. Lesk se stane nepřehlédnutelným především v kombinaci s výraznými barevnými odstíny, jako je černá, královská červená, námořní modrá nebo smaragdová. Dá se říct, že lesku není nikdy dost, a tak lesklým povrchům bude slušet i přítomnost skla, a to zejména v podobě prosklení skříněk, a kovových doplňků.
 
 
Černá s dotekem zlaté
 
Barvou příštího roku bude černá, které se navzdory předsudkům nemusíte vyhýbat ani v kuchyních. Naopak, v tomto prostoru vypadá užití černé velmi elegantně, sofistikovaně a originálně. Působení černé můžete zjemnit lesklým povrchem a užitím kovů – nejvýraznější kombinaci s černou barvou vytvoří zlatá, která může zdobit madla, úchyty i svítidla. Černé kuchyni také prospěje dostatek světla, proto navyšte množství jeho zdrojů.
 
 
Kovové detaily
 
Užití kovu dodává kuchyni ten správný šmrnc. In jsou proto kuchyňské skříňky a police s výraznými kovovými prvky, které věrně simulují potrubí, a tak industriální design dovádějí k dokonalosti. Kovy mohou nést různé zabarvení – příští rok bude trendy zejména lesklý měděný a matný černý odstín, kterým to sluší i v kombinaci.
 
 
Elegance na prvním místě
 
Pokud je vaším cílem vytvořit nadčasovou, elegantní a příjemnou kuchyň, sáhněte po odstínech neutrální šedé. Ta sedne jako ulitá do jakéhokoli prostoru a snadno se kombinuje s dalšími odstíny i materiály.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek V hlavní roli kuchyňské skříňky zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo