Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Nudu z kuchyní vyžene energická červená II., Hyperbydleni.cz

Nudu z kuchyní vyžene energická červená II.

26.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Potřebujete rozzářit, oživit a aktualizovat vzhled vaší kuchyně? Vneste do ní módní prvky v červené barvě, která se do prostředí kuchyní velmi dobře hodí. V případě, že vás neupoutaly červené kuchyňské linky, nechte se zlákat červenými kuchyňskými doplňky, které oplývají svěží energií stejně intenzivně.

Nudu z kuchyní vyžene energická červená II. - foto, Hyperbydleni.cz
V první části tohoto článku jsme se zaměřili na úchvatné působení červených kuchyňských stěn, dveří a prosklených skříněk a vitrín. Tím však způsoby, jak nenásilně vnést veselou červenou do prostředí kuchyně, rozhodně nejsou vyčerpány. Seznamte se proto s dalšími:
 

 

1. Kuchyňský ostrůvek je přímo darem do každé kuchyně – je totiž mimořádně praktický, neboť nabízí velké množství úložného a odkládacího prostoru, a navíc je velmi dekorativní. Podpořte tuto jeho zdobnou stránku červenou barvou, kterou nikdo nepřehlédne. Působení červené maximálně zvýrazní kontrastní prostředí – a to ideálně neutrální odstíny bílé nebo chladivé odstíny modré.
 
 
2. I takový detail, jakým jsou červené židle, dokáže kuchyň proměnit k nepoznání a dokonale ji oživit. Červené židle kolem sebe šíří domáckou atmosféru a výborně se hodí zejména k dřevěnému nebo skleněnému stolu.
 
 
3. Nejen židlím, ale i barovým stoličkám červené odstíny vyloženě prospívají. Červené stoličky v sobě mají zajímavý retro nádech, a tak výborně zvýrazní zejména černobílou šachovnicovou podlahu a kuchyňskou linku inspirovanou 60. léty. Hodí se však také do moderních kuchyní, a to zejména do těch kontrastních v bílé, nebo naopak černé barvě.
 
 
4. Tmavé červené odstíny a k nim kontrastní bílá tvoří velmi fungující a atraktivní dvojku. Nebojte se proto kombinaci těchto barev prohlásit za dominantní dekoraci kuchyně. Nádherně vypadá zejména červenobílá šachovnicová dlažba, která sluší nejen podlahám, ale i stěnám a stane se originálnější alternativou ke známé černobílé tradici.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Nudu z kuchyní vyžene energická červená II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo