Snové sněhobílé kuchyně, které vypadají neuvěřitelně svěže II.

18.11.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Sněhově bílé kuchyně vypadají vysoce elegantně, honosně a ležérně. Čistě bílé prostory však mohou působit i chladně, sterilně a nezajímavě. Proto je třeba je oživit vhodnými doplňky, které na jedné straně vyzdvihnou krásu bílé, na druhé straně potlačí její studené působení.

Snové sněhobílé kuchyně, které vypadají neuvěřitelně svěže II. - foto, Hyperbydleni.cz
Vysoký lesk
 
Jak matným, tak lesklým bílým kuchyňským linkám sluší doplňky pyšnící se vysokým leskem. Ideální volbou jsou zejména nerezové spotřebiče, které skvěle naplní všechny požadavky na praktičnosti i dekorativnost kuchyně. Nerezové prvky– od lednic přes dřezy až po rychlovarné konvice – propůjčí kuchyni profesionální look i atraktivní šmrnc. Nerez je svým vzhledem neutrální, a tak se hodí k nejrůznějším stylům kuchyně – nejlépe pak do kuchyní minimalistických, skandinávských, tradičních či retro. Kromě nerezu můžete do kuchyně přivítat i jiné druhy kovů – například populární mosaz či měď, které oplývají osobitým industriálním kouzlem a sluší jim to zejména v podobě doplňků, jako jsou svítidla, vodovodní baterie, obklady, či úchytky skříní.
 
 
Výrazné dlaždice
 
Monochromatické kuchyně v čistě bílé barvě by vás po čase mohly začít nudit. Dejte jim osobitý ráz a vneste do nich více barev a vzorů. V takovém případě je nejvhodnější do kuchyně začlenit takový prvek, který má zároveň praktickou i dekorativní funkci. Bílou kuchyň rozzáří například barevné dlaždice a obklady. Jelikož je bílá neutrální, nemusíte se při výběru jejich barev a vzorů držet při zemí. V bílých kuchyních se nejvíce osvědčily dlaždice marockého designu v modrých odstínech.
 
 
Zrcadlení
 
Bílým kuchyním sluší vše, co se leskne – nemusíte však zůstávat pouze u skla a kovů. Velmi originálního vzhledu dosáhnete začleněním zrcadlové plochy do kuchyňské linky. Ta může zdobit vnější stranu dveří kuchyňských skřínek, nebo být užita ve formě dlaždic se zrcadlovým povrchem. Obzvláště netradičním řešením je nahrazení kuchyňského obkladu velkým podlouhlým zrcadlem, což oceníte nejen po designové, ale i praktické stránce – zrcadlo je totiž vysoce odolné a snadno omyvatelné, takže i v prostředí vytížených kuchyní obstojí více než dobře.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Snové sněhobílé kuchyně, které vypadají neuvěřitelně svěže II. zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo