Ohromující nástěnné panely do kuchyně

22.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Kuchyně | Komentářů 0 |

Nástěnné obklady a panely jsou důležitou součástí kuchyňských linek, které chrání zdi před znečištěním a zároveň slouží jako dekorace. Podívejte se na designy nástěnných panelů, které nás nejvíce ohromily, a nechte se inspirovat.

Ohromující nástěnné panely do kuchyně - foto, Hyperbydleni.cz
Dřevěné obložení pro útulnou atmosféru
 
Kuchyně ve venkovském stylu na každého působí jako něžné maminčino pohlazení. Takové kuchyně sálají pohodou a klidem, a to i proto, že v nich panují čistě přírodní materiály. Hlavní slovo ve venkovském stylu má dřevo, které je nejčastěji použito ve svém přirozeném odstínu nebo v měkkých a teplých odstínech bílé. Pokud chcete své stávající kuchyni propůjčit kouzlo venkova, vybavte ji nástěnným obložením z dřevěných lamel či prken. Pro dosažení autentického vzhledu nechte dřevo ošetřit speciálním nátěrem, které mu dodá rustikální chátrající vzhled – ten kupodivu nepůsobí rušivě, ale velmi mile a hřejivě. Důležité je též povrch dřeva ošetřit barvou nebo lakem, které jej učiní odolným vůči vodě, vlhkosti, teplotě i chemikáliím.
 
 
Cínové dlaždice pro glamour look
 
Kuchyní s cínovými obklady se opravdu blýsknete. Cín v sobě nese jistou noblesu, kterou propůjčí i prostředí kuchyně – ta díky němu bude rázem vypadat luxusněji a elegantněji. Cínové dlaždice bývají opravdovým uměleckým dílem, za který si připlatíte. Levnější alternativu pak představují dlaždice z plechu či jiného kovu. Odlesky takového obložení vizuálně zvětší a prosvětlí prostor, a proto tato volba prospěje i malých a tmavým kuchyním. Cín se výborně hodí ke světlým kuchyňským linkám, s nimiž harmonicky ladí. Zajímavý kontrast pak vytvoří s tmavými odstíny.
 
 
Zrcadlo pro moderní a netradiční vzhled
 
Zrcadlo v roli kuchyňského nástěnného panelu je velmi netradičním, avšak mimořádně praktickým řešením. Zrcadlo je velmi odolné, snadno se čistí a místnost opticky zvětší i prosvětlí. Jeho použití v kuchyni je neobvyklé, a o to více působivé. Pokud je na vás velké zrcadlo jako součást kuchyňské linky příliš atypické, zkuste zvolit umírněnější variantu, jíž jsou dlaždice se zrcadlovým povrchem.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Ohromující nástěnné panely do kuchyně zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo