Kompletní výbava pro pečení

24.6.2011 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Pečené pokrmy obohacují náš jídelníček, a proto si je řada z nás ráda dopřává. S kvalitou upečeného jídla souvisí také používání správného vybavení. Ze širokého sortimentu hranatých i kulatých nádob si můžeme vybrat z řady nabízených skleněných mís a forem na pečení. Keramika je rovněž vysoce kvalitním materiálem, který poskytuje domácnostem záruku dlouhodobé kvality.

Kompletní výbava pro pečení - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jestliže patříte k těm, kteří čerstvě vybavují novou domácnost, je ideálním řešením si vybrat raději kompletní sadu nádob na pečení. Tím je lépe zaručeno, že jednotlivé kusy budou budou vzájemně k sobě ladit, než kdybyste postupně dokupovali každý kus zvlášt. Skleněná výbava je jistě univerzálním řešením, neboť vám dobře splyne s ostatním vybavením. Můžete jej hravě uskladnit tak, že jednotlivé nádoby se naskládají do sebe a plošně tak zaberou místo odpovídající jedné nádobě.

 

Kompletní výbava pro pečení, fotka

 

Pokud si zakoupíte výbavu na pečení o určitých barvách, specifických tvarech a malovaných vzorcích, můžete některé z nich vystavit do vitríny jako dekoraci. Například si můžete zakoupit keramickou sadu s barevným vzorkem mramoru, která je pro své specifické zbarvení velmi oblíbená a vyhledávaná. Můžete si tak obstarat v jedné sadě hranatý pekáč, který můžete používat na kuře nebo francouzské brambory. K tomu můžete obdržet kulatou nádobu, kterou lze využít zejména na pečení koláče nebo pizzy.

 

Kompletní výbava pro pečení, fotka

 

A v neposlední řadě můžete mít ve výbavě ve stejném barevném provedení i speciální formu na bábovku. Jak keramická tak i skleněné pekáče a formy jsou vyráběny z vysoce odolného a pevného materiálu odolného vůči požadovaným teplotám. Zastaralé plechové, hliníkové a smaltované pekáče tak nahradí spolehlivé, trvanlivé a moderní vybavení, které vám navíc může při umývání usnadnit mnoho práce. Tak třeba pokud použijete na pečení skleněnou nebo keramickou nádobu, je daleko méně pravděpodobné, že se vám na ní něco připeče, než kdybyste používali klasické staré pekáče.

 

Kompletní výbava pro pečení, fotka

 

Mezi další spolehlivé druhy nádob na pečení můžeme zařadit výbavu z porcelánu. Pokud nepečeme zase tak často, tak právě některé kusy porcelánové pečící výbavy můžeme použít jako dekoraci na jídelní stůl nebo vrch lednice. Svoji mimořádně vysokou odolnost si zachovávají díky kvalitnímu výrobnímu procesu, při kterém bývají vypalovány při teplotách vyšších než 1000°C. Díky tomu také vykazují vysokou pevnost a odolnost proti prasknutí teplem. A tak budou ve vaší domácnosti pečené pokrmy vždy kvalitní a lahodné.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Kompletní výbava pro pečení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo