Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů

18.1.2011 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Tento článek je věnován zejména ženám v domácnosti, příznivcům vaření a profesionálním kuchařům, kteří si chtějí usnadnit práci při přípravě pokrmů. Často se nacházíme v situaci, že připravujeme pro rodinu nebo návštěvu více jídel najednou a vše potřebujeme v co nejkratším čase stihnout. Polévku, hlavní jídlo a nakonec oblíbený zeleninový salát. S běžným dostupným kuchyňským náčiním v podobě ručních struhadel, šlehačů, kráječů, odšťavňovačů a lisů nám velmi snadno přibude množství našpiněného nádobí, na které není příjemný pohled. Chcete-li si usnadnit práci a čas, může vám takový problém vyřešit koupě kuchyňského robota.

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů - foto, Hyperbydleni.cz

 

Univerzální multifunkční kuchyňské přístroje jsou moderní technologií nové generace, které vám usnadní práci v mnoha směrech. Pomocí jednoho výrobku tak můžete nastrouhat zeleninu, nakrájet cibuli, vyrobit kvalitní domácí majonézu do bramborového salátu, posekat oříšky do dortu, ušlehat si smetanu do kávy nebo jahodový koktejl pro děti. Pro přípravu bramboráku můžete pak v krátkém čase bez námahy nastrouhat velké množství brambor. Stejným způsobem připravíte mrkvový nebo okurkový salát, ale zrovna tak i strouhaný sýr na špagety. To vše za pomoci výměnných struhadlových nástavců. Jestliže v hojné míře konzumujete smažené pokrmy v trojobalu, můžete díky jednomu speciálním struhadlu tak pořídit i zásobu domácí strouhanky. Pokud jste si oblíbili ovocné džusy, pijete je často, nechcete utrácet za nákladné balené produkty a máte raději domácí kvalitu z čerstvě vymačkaných plodů, můžete si šťávu z různých druhů ovoce za pomoci kuchyňského robota bez problémů dopřát.

 

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka
Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka

 

Kromě výše uvedených výhod nabízí multifunkční přístroj celou řadu dalších možností, kde nám může být dobrým pomocníkem. Dalšími přídavnými nástavci jsou speciální metly, pomocí kterých můžete snadno uhnětat těsto na bábovku, koláč, ale také i na houskový knedlík, které je více tuhé a vyžaduje důkladnější propracování. I příprava bramborového knedlíku je velmi snadná, protože si pomocí stejného přístroje nejprve brambory nastrouháte, přidáte ostatní potřebné suroviny a nakonec vše prohnětete a získáte kvalitní těsto. Podobným způsobem můžete připravit i různé druhy pomazánek.

 

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka

 

Všechny funkce kuchyňského robota jsou ovládány na elektromotor pomocí několika rychlostí. Plastové a nerezové příslušenství je snadno omyvatelné. Multifunkční kuchyňský robot je vhodný do každé domácnosti, ale stejně tak najde využití i v kuchyních restaurací, jídelen a jiných stravovacích zařízení. Jeho ovládání je snadné, a tak si jej časem oblíbí každý. Při vaření a přípravě studených pokrmů vám ušetří mnoho času i energie, takže investovat se do něj rozhodně vyplatí.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23605 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo