Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů

18.1.2011 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Tento článek je věnován zejména ženám v domácnosti, příznivcům vaření a profesionálním kuchařům, kteří si chtějí usnadnit práci při přípravě pokrmů. Často se nacházíme v situaci, že připravujeme pro rodinu nebo návštěvu více jídel najednou a vše potřebujeme v co nejkratším čase stihnout. Polévku, hlavní jídlo a nakonec oblíbený zeleninový salát. S běžným dostupným kuchyňským náčiním v podobě ručních struhadel, šlehačů, kráječů, odšťavňovačů a lisů nám velmi snadno přibude množství našpiněného nádobí, na které není příjemný pohled. Chcete-li si usnadnit práci a čas, může vám takový problém vyřešit koupě kuchyňského robota.

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů - foto, Hyperbydleni.cz

 

Univerzální multifunkční kuchyňské přístroje jsou moderní technologií nové generace, které vám usnadní práci v mnoha směrech. Pomocí jednoho výrobku tak můžete nastrouhat zeleninu, nakrájet cibuli, vyrobit kvalitní domácí majonézu do bramborového salátu, posekat oříšky do dortu, ušlehat si smetanu do kávy nebo jahodový koktejl pro děti. Pro přípravu bramboráku můžete pak v krátkém čase bez námahy nastrouhat velké množství brambor. Stejným způsobem připravíte mrkvový nebo okurkový salát, ale zrovna tak i strouhaný sýr na špagety. To vše za pomoci výměnných struhadlových nástavců. Jestliže v hojné míře konzumujete smažené pokrmy v trojobalu, můžete díky jednomu speciálním struhadlu tak pořídit i zásobu domácí strouhanky. Pokud jste si oblíbili ovocné džusy, pijete je často, nechcete utrácet za nákladné balené produkty a máte raději domácí kvalitu z čerstvě vymačkaných plodů, můžete si šťávu z různých druhů ovoce za pomoci kuchyňského robota bez problémů dopřát.

 

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka
Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka

 

Kromě výše uvedených výhod nabízí multifunkční přístroj celou řadu dalších možností, kde nám může být dobrým pomocníkem. Dalšími přídavnými nástavci jsou speciální metly, pomocí kterých můžete snadno uhnětat těsto na bábovku, koláč, ale také i na houskový knedlík, které je více tuhé a vyžaduje důkladnější propracování. I příprava bramborového knedlíku je velmi snadná, protože si pomocí stejného přístroje nejprve brambory nastrouháte, přidáte ostatní potřebné suroviny a nakonec vše prohnětete a získáte kvalitní těsto. Podobným způsobem můžete připravit i různé druhy pomazánek.

 

Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů, fotka

 

Všechny funkce kuchyňského robota jsou ovládány na elektromotor pomocí několika rychlostí. Plastové a nerezové příslušenství je snadno omyvatelné. Multifunkční kuchyňský robot je vhodný do každé domácnosti, ale stejně tak najde využití i v kuchyních restaurací, jídelen a jiných stravovacích zařízení. Jeho ovládání je snadné, a tak si jej časem oblíbí každý. Při vaření a přípravě studených pokrmů vám ušetří mnoho času i energie, takže investovat se do něj rozhodně vyplatí.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Univerzální kuchyňský robot usnadní přípravu pokrmů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo