Skleněné obložení do kuchyní

24.8.2010 | Jana Henychová | Kuchyně | Komentářů 0 |

Tentokrát našim čtenářům nabízíme radu, jak obložit novou kuchyni a přitom nepoužít tradiční způsob dlaždiček. Jedním z moderních způsobů obkládání kuchyní jsou skleněné obklady. Novodobý skleněný obklad do kuchyně zajistí netradiční design interiéru, zachová praktičnost a zároveň mnohokrát zjednoduší údržbu.

Skleněné obložení do kuchyní - foto, Hyperbydleni.cz

 

Skleněná pracovní deska Vaši kuchyň neobyčejně pozvedne a na první pohled vytvoří neopakovatelný vzhled prostoru. Skleněné pracovní desky jsou stálé a také velmi hygienické. Obložení sklem je ale především výborným estetickým prvkem za rozumnou cenu. O tom se můžeme přesvědčit, když se seznámíme s podrobnostmi jednotlivých případových studií firmy Skleněné obklady s.r.o., kde kromě fotografií nalezneme také nákresy spolu s rozpočtem projektu. Kromě obkládání firma nabízí také pracovní desky do kuchyně, dvířka ke kuchyňské lince, celoskleněné dveře, skleněné bary a pulty. Skleněné obklady do koupelny a kuchyně jsou díky nízkému počtu spár nenáročné na údržbu. Skleněný obklad je speciálně upravený tak, aby vydržel teplotní rozdíly vznikající při vaření. Můžete jej bez obav umístit za sporák, nebo varnou desku. Skleněné pracovní desky vydrží běžný kuchyňský provoz. Sklo unese poličky, závěsný program, digestoř i skříňky kuchyňské linky. Pokud jste si výrobky ze skla oblíbili, můžete si nechat zhotovit na zakázku i skleněný jídelní stůl.

 

Skleněné obložení do kuchyní, fotka

 

První řešení nabízí moderní pojetí kuchyňské linky dosažené vytažením skleněného obkladu až na horní úroveň zavěšených skříní. Sklo barvy bordó podtrhuje dveře v černém vysokém lesku. Kdo upřednostňuje raději klasický styl, může k bílé kuchyňské lince s černou deskou nechat zhotovit červené skleněné obložení. Kdo vlastní kuchyň v tmavé dýze Venge s bílou pracovní deskou, může k ní zvolit zjemňující světle laděné sklo s lehkým studeným nádechem do zelenkava. Pro teplé krémové odstíny kuchyňské linky může zase dobře doplňovat krémový nádech skleněného obkladu. Skla jsou rozdělena podle jednotlivých segmentů a vymezují prostor pod odsavačem. Kuchyně, ve které se nachází žluté a stříbrné skříňky, může dobře ladit se žlutozeleným nádechem skleněného obkladu. Celkově čistý dojem kuchyně byl dosažen sklem v kuse bez přerušení a spáry. Tento styl se tak výrazně liší od tradičního způsobu obkládání, kde se obvykle obkládací materiál skládá z více, než jednoho kusu. Pro milovníky studených barev může být zase zajímavý šedý decentní skleněný obklad, který je vhodný zejména pro světlé kuchyňské linky. Netradičním způsobem umístění kuchyně je kuchyňský ostrůvek. Ten může doplňovat bílá skleněná pracovní deska a dřez ve spodní montáži. V pozadí je skleněná pracovní deska se skleněným obkladem v lehce krémové barvě, která ladí s dřevěnou dýhou použitou na dvířkách. Dalším typem je kontrast černého obkladu s bílou pracovní deskou. Černá skleněná varná deska tvoří výrazný, avšak velmi čistý dojem. Červené sklo bylo použito s květinovým motivem ve vestavěné skříni a doplňují ho červená skleněná dvířka obývací stěny.

 

Skleněné obložení do kuchyní, fotka

 

Kromě celobarevných skel je možné je využít také jako okrasu skla s různými ornamenty, které si zájemci mohou osobně vybrat. K dispozici jsou široké palety barev nebo na přání zákazníka je možné i namíchat odstín dle vlastních představ.

Text: Jana Henychová

Foto: Skleněné obklady s.r.o.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Skleněné obložení do kuchyní zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo