Kuchyně na zkoušku – to je ono!

7.6.2010 | Julius Blum GmBH | Kuchyně | Komentářů 0 |

Kuchyň je velká investice na velmi dlouhou dobu. Je místem, kde trávíme hodně času, kde nejen vaříme, ale často se zde také schází rodina a známí k příjemnému posezení. Proto je při pořizování nové kuchyně třeba brát ohled na řadu otázek.

Kuchyně na zkoušku – to je ono! - foto, Hyperbydleni.cz

Kuchyň je velká investice na velmi dlouhou dobu. Je místem, kde trávíme hodně času, kde nejen vaříme, ale často se zde také schází rodina a známí k příjemnému posezení. Proto je při pořizování nové kuchyně třeba brát ohled na řadu otázek. Nevíte, kde začít? Poradíme Vám, jak na to... 

Praktické – kuchyň na zkoušku!

Koupili byste si oblečení, aniž byste je vyzkoušeli? Koupili byste auto bez zkušební jízdy nebo bez toho, abyste se alespoň posadili za volant? U nové kuchyně je tomu také tak. Dokážete si představit, jak bude Vaše budoucí, vysněná kuchyň vypadat, z pouhého grafického návrhu či obrázku na papíře? Možná ano, ale co když vše nedomyslíte do detailu a pak dojde k nepříjemnému překvapení, nebo dokonce zklamání? Máme pro Vás praktické řešení. Využijte správného okamžiku a vyzkoušejte si vše naživo, dokud je ještě prostor pro případné změny. Kuchyň na zkoušku v reálné velikosti si můžete postavit s korpusy na kolečkách a podniknout tak svoji „zkušební jízdu“.

Kuchyně na zkoušku – to je ono! - foto, Hyperbydleni.cz

Tak to bylo kdysi!

Během "života jedné kuchyně" - což je v průměru 20 let - milionkrát vezmete do ruky spoustu věcí a uděláte milión pohybů, přenesete sem a tam několik tun, a uběhnete tolik, kolik činí vzdálenost z Hamburku do Barcelony. Dlouhé chození sem a tam ale již dnes k práci v kuchyni nepatří.Ve správně naplánované kuchyni Dynamic Space budete mít cesty křížem krážem i čas ušetřeny. Prostřednictvím plánování zón se lze dobrat k smysluplnému uspořádání a vybavení pěti nejdůležitějších pracovních oblastí, označovaných jako Zásoby, Ukládání, Mytí, Příprava a Pečení / Vaření, a to přesně podle vašich představ.

Kuchyně na zkoušku – to je ono! - foto, Hyperbydleni.cz

Víme jak na to

Nevíte, kde začít? Zkuste si nejdříve v klidu promyslet, co všechno byste v kuchyni chtěli mít. Opusťte řešení své dnešní kuchyně a nenechte se spoutat dosavadním provedením a tím, co je v kuchyni uloženo dnes. Pomůže Vám chytrý plánovač Dynamic space, nabízející bezpočet možností, jak si zařídit novou kuchyň přesně podle Vašich představ. Více informací k plánování kuchyní najdete na domovské stránce renomované společnosti Julius Blum GmbH, nabízející kromě užitečného plánovače i celou řadu dalších služeb.

Kuchyně na zkoušku – to je ono! - foto, Hyperbydleni.cz

Text a foto: Julius Blum GmBHDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Kuchyně na zkoušku – to je ono! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo