4 jednoduché způsoby, jak koupelně propůjčit hotelový šik!

2.5.2018 | redakce | Koupelny | Komentářů 0 |

V luxusních hotelech se obvykle cítíme hýčkaně a rozmazlovaně. Tak proč si takový luxus nedopřát den co den i doma? A to například díky elegantnímu designu koupelny se špetkou hotelového charismatu.

4 jednoduché způsoby, jak koupelně propůjčit hotelový šik! - foto, Hyperbydleni.cz
Velká zrcadla dokážou vylepšit každý prostor, neboť do něj vnesou pořádnou dávku elegance, jasu i třpytu. Pro svou koupelnu vždy volte zrcadla velkých rozměrů a dejte si záležet i na výběru rámu, který by měl být designově velmi poutavý. Z tohoto hlediska jsou nejpovedenější masivní vintage rámy ze dřeva, nebo zdobné či naopak minimalistické rámy z kovu, a to v původních kovových odstínech nebo v dramatické černé. Velké zrcadlo umístěte nad umyvadlo, nebo jej pouze ležérně opřete o stěnu za ním. Pokud Vám to řešení koupelny dovolí, instalujte velké zrcadlo i na stěnu nad vanou.
 
 
V hotelových koupelnách obvykle najdeme soustu načechraných bílých ručníků, které jsou jedním z důvodů, proč se v těchto prostorách cítíme přímo královsky. Měkkost a hebkost ručníků je patrná nejen na dotek, ale i na pohled, výsledkem čehož jsou naše pocity pohody a klidu.
 
 
Příslušenství je v hotelových koupelnách omezeno na minimum, avšak místo se zde vždy najde na designové aroma difuzéry či pot-pourri – vonící směs sušených květů, bylin a koření. Sprcha či koupel má totiž osvěžit všechny naše smysly, čich nevyjímaje. Z tohoto důvodu zvažte i investici do stmívače světel, popřípadě koupelnu vybavte svíčkami, které zajistí velmi intimní osvětlení, ve kterém se vám bude skvěle relaxovat.
 
 
Rozmazlit se můžete také luxusními toaletními potřebami, které v lepších hotelech obvykle nechybí. Kromě toho, že jsou výživné a nádherně voní, jsou k dostání v krásných obalech, takže v koupelně zároveň zapůsobí jako dekorace.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 4 jednoduché způsoby, jak koupelně propůjčit hotelový šik! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo