Cool veselé sprchové závěsy vnesou radost do vaší koupelny!

29.4.2018 | redakce | Koupelny | Komentářů 0 |

Sprchové závěsy jsou velmi praktickou výbavou koupelny. Díky moderním designům se však mohou proměnit i v jednu z hlavních dekorací. Výhodou sprchových závěsů je nízká cena – můžete si jich tedy pořídit hned vícero a střídat je třeba podle své nálady nebo ročního období. Letos na jaře a v létě jsou in zejména závěsy s veselými motivy, které kolem sebe šíří dobrou náladu.

Cool veselé sprchové závěsy vnesou radost do vaší koupelny! - foto, Hyperbydleni.cz
1. Závěsy s tropickým motivem palmových listů jsou v současnosti velmi trendy. Tento dekor volte v zelených odstínech, které do koupelny v letním období vnesou pořádnou dávku osvěžení. Jelikož tropický design vytváří exotickou atmosféru, budete se při sprchování cítit uvolněně jako na dovolené.
 
 
2. Sprchový závěs s velkým nápisem je skvělý způsob, jak si hned po ránu zvednout náladu. Při výběru takovéhoto závěsu hledejte citáty a hesla, která vám jsou blízká a působí na vás povzbudivě. Jelikož jsou tyto designy závěsů nejčastěji k dostání v tradičním černobílém provedení, zahalí koupelnu svou elegancí.
 
 
3. Motivy inspirované mořským světem se do prostředí koupelen výborně hodí. Díky moderním závěsům můžete spojit do jednoho prvku hned dva populární trendy současnosti, a to mořský motiv s kovovým odstínem. Tato kombinace je velmi poutavá a má schopnost působit luxusně a hravě zároveň.
 
 
4. Květinový vzor nikdy nevyjde z módy a do prostředí koupelen vnese požadovanou relaxační atmosféru. Pokud chcete následovat současné trendy, zvolte květy v nadživotních velikostech a v pastelových odstínech. Dopřejte jim tmavý dramatický základ, který něžný motiv dokonale vyzdvihne.
 
 
5. I v koupelně by měla být zábava. Vtipné sprchové závěsy znázorňující sprchující se zvířátka nebo pohádkové postavičky ocení nejen děti, ale i dospělí.
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Cool veselé sprchové závěsy vnesou radost do vaší koupelny! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo