Bílé dlaždice a černé spáry! Tato dvojka kraluje v koupelnách i kuchyních!

27.4.2018 | redakce | Koupelny | Komentářů 0 |

Kontrastní kombinace dramatické černé a odlehčené bílé barvy je aktuální navzdory měnícím se módním trendům. Pokud chcete kouzlo a šarm tohoto spojení přivítat i u sebe doma, zaměřte se například na kuchyňské a koupelnové obklady. Obložení z bílých dlaždic inspirovaných designem metra v kombinaci s černou maltou vás uchvátí svou elegancí, přímočarostí i ležérností.

Bílé dlaždice a černé spáry! Tato dvojka kraluje v koupelnách i kuchyních! - foto, Hyperbydleni.cz
Bílé dlaždice lemované černými spárami ihned vytvoří požadovaný „wow efekt“. Černá či tmavě šedá vyzdvihuje tvar dlaždice, poutá pozornost k jejím okrajům, a tím vytváří velmi odvážný geometrický vzhled, který ihned začne dominovat v celé místnosti, kde je tento design užit.
 

 

Spojení bílých dlaždic s tmavým spárováním patří nejen mezi designově nejpovedenější, ale také finančně nejvýhodnější řešení. Obyčejné bílé dlaždice jsou mnohdy k dostání za razantně nižší cenu než ty dekorované – spojíte-li je však s černou, rázem jim propůjčíte luxusní ráz.
 
 
Černě vyspárované bílé obložení je svým vzhledem neutrální, a tak si s jeho užitím nemusíte lámat hlavu – skvěle se hodí k venkovskému, průmyslovému, tradičnímu, minimalistickému i skandinávskému stylu. Pokud je na vás výsledný vzhled obložení příliš strohý, doplňte jej prvky, které jeho přímočarost umírní – k tomuto účelu je jako stvořené přírodní světlé dřevo, rostliny a kovové prvky; v ideálním případě jejich kombinace.
 
 
Ačkoli černá a bílá spolu dokonale ladí, nemusíte při spárování bílých dlaždic nutně zůstávat u tmavého odstínu. Jednoduchou krásu bílých dlaždic můžete podtrhnout i dalšími odstíny, které se v roli spár nevyskytují příliš často. Zalovte mezi veselými odstíny, které do vašeho interiéru vnesou pozitivní energii, jako je například žlutá či tyrkysová.
 
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Bílé dlaždice a černé spáry! Tato dvojka kraluje v koupelnách i kuchyních! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo