Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Koupelnové obklady: Kombinace moderního designu a dětské hravosti, Hyperbydleni.cz

Koupelnové obklady: Kombinace moderního designu a dětské hravosti

14.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Koupelny | Komentářů 0 |

Koupelnové obklady jsou bezesporu zejména praktickým doplňkem. To však neznamená, že by postrádaly zajímavý a originální design. Naopak, moderní obklady se pyšní nespoutaným vzhledem, který k nepoznání proměňuje podlahy i stěny koupelen a rozveseluje jejich majitele.

Koupelnové obklady: Kombinace moderního designu a dětské hravosti - foto, Hyperbydleni.cz
1. Design akvarelu působí velmi bohémsky a osobitě. Není proto divu, že se zabydlel na stěnách v moderních interiérech, a to jak v podobě netradiční výmalby, tak v podobě originálních tapet. Akvarel, který dokonale vyjadřuje spojení s vodou, se skvěle hodí také do koupelen, kde nejvíce vyniká v symbolickém spojení s odstíny modré.
 

 

2. Také nestárnoucí vzor „rybí kost“ vdechne koupelnám nový život. Působení dlaždic v charakteristickém tvaru písmena „V“ ještě více umocníte výběrem netradiční barevné škály. Jako základ zvolte neutrální odstín, který proložte dlaždicemi výrazných barev. Čím méně symetrie v dlažbě bude panovat, tím působivějšího vzhledu dosáhnete.
 
 
3. Nesmrtelné se zdají být také geometrické vzory, které se díky svým čistým liniím a ostře řezaným tvarům stále těší velké oblibě. V současnosti jsou nejvíce trendy dlaždice s 3D efektem, které budí dojem, že vystupují ze zdi. Kromě krásné podívané dají místnosti hloubku a ta bude ihned vypadat větší.
 
 
4. Dlaždice ve tvaru rybích šupin nevypadají tak dětsky, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak se stávají velmi elegantním dekorativním doplňkem koupelen. Pokud si potrpíte na luxusní vzhled, určitě se vám zalíbí takto tvarované dlaždice v královské smaragdové nebo kobaltové s kovovým lemováním.
 
 
5. Vaše koupelna může být něžná, romantická, stejně jako divoká a nespoutaná – a to všechno díky dlaždicím v boho stylu. Boho styl v sobě snoubí snad všechny styly, které jsou nějak spojeny s přírodou, božstvem, svobodou a ženstvím – najdete v něm trochu retra, hippies i country. Výsledkem této změti vždy bývají pohoda a klid, které prospějí i vaší koupelně.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Koupelnové obklady: Kombinace moderního designu a dětské hravosti zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo