Módní kovy, které pocitově zateplí vaši koupelnu

16.10.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Koupelny | Komentářů 0 |

Kovové prvky a dekorace se stávají v moderních interiérech nepřehlédnutelnou dekorací – zde jim to sluší jak na velkých plochách, například v podobě podlah a nástěnného obložení, tak v roli dekorativních doplňků. Lesklé kovy házející odlesky navíc dokáží prostor nejen ozdobit, ale i vizuálně proměnit – mohou se tak stát efektivním řešením problémů s malými a tmavými místnostmi.

Módní kovy, které pocitově zateplí vaši koupelnu - foto, Hyperbydleni.cz
Přes svůj chladivý vzhled kovové prvky přispívají k hřejivé atmosféře, což oceníte ve všech místnostech svého domova včetně koupelen. A právě v koupelnách to kovům mimořádně sluší.
 
 
Zlato
 
Užití zlata v koupelnách má svou dlouhou historii, a tak má toto řešení, ať je jakkoli provedené, v sobě určité aristokratické a noblesní kouzlo. Zlato tak na sebe právem strhává veškerou pozornost a rádo se ujímá dominantní role. Používejte jej proto pouze v detailech, ve kterých krása tohoto kovu nádherně vynikne, aniž by jí na vás bylo příliš. Vodovodní baterie, tyč na ručníky či sprchový závěs nebo madla koupelnových komod vedené ve zlatě budou tím správným řešením.
 
 
Měď
 
Měď je svým vzhledem velmi půvabná a okouzlující. Ve srovnání se zlatem není její působení až tak silné, a proto jí můžete užít ve větším měřítku. Obzvláště působivé jsou dominantní prvky koupelny zdobené mědí – nejčastěji jde o soliterní vanu, umyvadlo nebo dlaždice, které se ve spojení s mědí pyšní historickým nádechem. Měď můžete též kombinovat s jinými kovy – sluší jí to například v přítomnosti černého matného železa, a to v rámci osobitého industriálního stylu.
 
 
Mosaz
 
Mosaz vaši koupelnu dokonale rozjasní stejně jako nabíjející sluneční paprsky. Tento kov proto volte zejména v případě, že se rádi kocháte tmavými stěnami i nábytkem. Právě mosaz na tmavém pozadí nádherně vynikne a zapudí stíněnost a tíživost, které by tmavé barvy v koupelně mohly vyvolat. Naopak, díky mosazi tak docílíte maximálně moderního a luxusního vzhledu. Tento kov samozřejmě sluší i světlým barvám – v takovém případě je výsledkem vznešený a odlehčený design.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.
 


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Módní kovy, které pocitově zateplí vaši koupelnu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo