Koupelna přes internet = AZ koupelny

15.8.2007 | AZ koupelny | Koupelny | Komentářů 0 |

Zásadní výhodou internetových obchodů je možnost prodávat výrobky za ceny až o třetinu nižší než v běžných kamenných obchodech. Jedním z mladých a dynamicky se rozvíjejících internetových obchodů je e-shop AZ-koupelny, který se specializuje na prodej koupelnového vybavení.

Koupelna přes internet = AZ koupelny  - foto, Hyperbydleni.cz

V EU má v současné době připojení k internetu zhruba 50% domácností. Česká republika je v tomto směru stále hluboce pod průměrem, neboť připojení k internetu zatím využívá 27% domácností (údaje za r. 2006). Přesto se počty připojených domácností rok od roku zvyšují. Tato skutečnost podporuje fungování a vznik velkého množství internetových obchodů s nejrůznějším sortimentem. Z výzkumu českého internetového obchodování za rok 2006 provedeného firmou GfK Praha vyplývá, že se počet českých internetových zákazníků v uplynulém roce přehoupl přes tři milióny. Celkově již nákup přes internet vyzkoušelo 85 % internetové populace České republiky. Vzrůstá obliba opakovaných nákupů a lidé se nebojí zkušenosti s více obchody. On-line zákazníci při výběru obchodu trvale akcentují rychlost a cenu.

Poradíme vám


Cílem internetového obchodu AZ-koupelny je nabízet zákazníkům co nejširší sortiment výrobků pro zařízení koupelen, včetně koupelnového nábytku a doplňků. Důraz je kladen na kvalitu, o čemž svědčí nulový počet reklamací, ale neméně důležité jsou přijatelné ceny prodávaného zboží. V nabídce jsou výrobky renomovaných firem, například RAV, RIHO, PMH, KOLO, ISAN, VIEGA, GOZMETAL a další. Samozřejmostí je zajištění doprovodných služeb, jako je doprava zboží k zákazníkovi atd. Další předností je individuální přístup našich pracovníků k jednotlivým objednávkám a možnost technických konzultací. Zákazníci jistě ocení pravidelné cenové zvýhodnění vybraných výrobků. V sortimentu internetového obchodu AZ-koupelny je též široká nabídka akrylátových van různých tvarů. Rekonstruujete nebo zařizujete novou koupelnu? Poradíme Vám, jak si vybrat vanu Vašich snů…

Vana nebo sprchový kout


Stojíte při plánování nové koupelny před praktickou otázkou – vanu nebo sprchový kout? Máte menší koupelnu a bojíte se, že nebude dost prostoru na klasickou vanu? Dnešní výrobci věnují hodně pozornosti tomu, aby se vany vešly i do prostorově menších koupelen, kterých je v české republice mnoho – a to nejen v panelových domech. Vedle klasických van existuje velký výběr rohových nebo takzvaně asymetrických van, které poskytují jak eleganci, tak pohodlí a jsou de fakto o cca 20cm větší než kolik skutečně měří. Vana o rozměru 150 x 100 cm, Vám poskytne stejný komfort, jako klasická vana 170 cm dlouhá.

Vybíráme vanu


Při výběru vany byste měli pamatovat především na prostor, který v koupelně máte, dále na tvar vany, který se Vám líbí a také na barvu, která může celou koupelnu příjemně sladit. Neméně důležitý je též materiál, z kterého je vana vyrobena. Existuje více materiálů, které se liší cenou, ale i kvalitou. V každém případě je dobré se u výrobce informovat. Např. 100% akrylát je sice dražší, ale také kvalitnější a má delší životnost než např. ABS plast. Akrylát má v sobě UV filtr, takže Vám vana zůstane bílá po celou dobu své životnosti. Např. firma RIHO dává na své výrobky z akrylátu Lusite záruku 10 let na stálobarevnost.

Koupelna přes internet = AZ koupelny  - foto, Hyperbydleni.cz

Detaily jsou důležité


Důležité je též pamatovat i na drobné detaily, které doladí celkový pohled na vanu a zpříjemní Vám koupel, jako jsou různé podhlavníky, madla atd. Dnes jsou tyto doplňky ve standardní nabídce většiny výrobců van. Pokud patříte mezi náročné zákazníky, určitě Vás potěší pestrý výběr masážních systémů, ať už se jedná o trysky, které Vás uvolní po namáhavém dni proudem teplé vody se vzduchem /systém HYDRO/, nebo předehřátý vzduch /systém AERO/ anebo samozřejmě kombinace obou těchto masážních systémů. Ovládání bývá u levnějších variant mechanické, u standardních a komfortních pak elektronické nebo i s LCD displejem. Věříme, že Vám naše rady a doporučení pomohou při výběru a těšíme se na Vaši návštěvu na našich stránkách

www.az-koupelny.cz.
Tel.: +420 777 235 590 e-mail: info@az-koupelny.cz w w w. a z - ko u p e l ny. c zDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 17

Diskuze

Článek Koupelna přes internet = AZ koupelny zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 21123 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo