Letní čas v koupelně

1.8.2012 | PR článek | Koupelny | Komentářů 0 |

Z nedávného průzkumu společnosti Henkel vyšlo najevo, že každý pátý Čech se sprchuje pouze každý druhý den, popř. ještě méně pravidelně. Navíc nezáleží, zda je venku zima či léto. Češi mají své zažité návyky četnosti hygieny a nehodlají je měnit.

Letní čas v koupelně - foto, Hyperbydleni.cz

Ale proč je tomu tak? Proč neradi pojíme příjemné s užitečným? Uvědomte si, kolik času denně trávíte v koupelně? Co očekáváte od vaší koupelny? Jaký je její účel? Přemýšlíte nad svoji koupelnou ve spojení s těmito otázkami? Pryč je čas, kdy se koupelny považovaly pouze za prostor k očištění se.

Další poznatek z odpovědí respondentů je fakt, že Češi jsou doslova znuděni provozováním hygieny. A je už jedno, zda koupelny navštěvují často či skoro vůbec. Za zmínku stojí i údaj o pověstném zpěvu v koupelnách. Ve filmu se objevuje často, ale ve skutečnosti si v Čechách v koupelně nezpívá téměř nikdo.

Zapomeňte na koupele. 98% českých domácností se „pouze“ sprchuje. Vany jako by nebyly. Úspora času, to je motto dnešních dní. Paradoxně chce každý co nejvíce relaxovat a téměř si neuvědomuje, že v koupelně jeho den začíná a (minimálně obden) i končí. Vliv prostředí na váš den je neopomenutelný. Kvalitní doplňky se prozatím nezabydlely. Naproti tomu funkcionalistický design „jádrových“ koupelen se překvapivě rozšířil.

Letní čas v koupelně, fotka

 

Pojem investice ve spojení s koupelnou a jejím vybavení je v ČR tabu. Luxusní umyvadla či toalety, které umí odsávat pachy za pomoci uhlíkových filtrů, díky zabudovanému samo čistícímu bidetu předcházejí zdravotním komplikacím a jejich cena se počítá v desítkách až stovkách tisíc korun, jsou v našich končinách považovány spíše za urážku.

Letní čas v koupelně, fotka

 

V dnešní době si však můžete pomoci k troše tolik potřebné energie netradičními maličkostmi. Nemusíte tak nutně utrácet úspory. Vyzkoušejte např. online službu s názvem Happy Foto. Zde si můžete navrhnout vlastní design obkladaček. Z vaší koupelny tak vyrobíte rodinnou foto galerii!

Letní čas v koupelně, fotka

 

Sanitní nástěnné barvy už taky vyšly z módy – pořiďte si barevné! Využijte přírodních prodyšných doplňků. Prodyšnými, na dotek příjemnými froté ručníky počínaje přes vkusné bambusové zástěny až po zateplené předložky pro pocit tepla od nohou.

Letní čas v koupelně, fotka

 

Přehodnoťte stanoviska k investování do nezbytné součásti vaší domácnosti. Pokud si nevíte rady, využijte rady odborníka a realizujte na klíč. Stačí začít nazírat na koupelnu jako na prostor pro nabití energie a odstranění negativních vlivů. Sami pocítíte změnu.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Letní čas v koupelně zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo