Toaleta s bidetem 2v1 pro větší čistotu i pohodlí

6.1.2012 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Koupelny | Komentářů 0 |

V souladu s větším zájmem o hygienu a zdraví je stále diskutovanější otázka mokré očisty po použití toalety. Ne všichni mají to štěstí, že vlastní dostatečně velkou koupelnu pro umístění bidetu.

Toaleta s bidetem  2v1 pro větší čistotu i pohodlí - foto, Hyperbydleni.cz

 

V soukromých koupelnách to většinou lidé řeší pomocí přídavných bidetových sedátek či spršek. Ve veřejných provozech se bohužel tato otázka většinou odsouvá stranou. „Kombinace WC+Bidet 2v1 přináší řešení hygieny na toaletě dostupné všude a všem,“ říká jednatelka společnosti Archadie s.r.o. Ing. arch. Kateřina Čechurová.

Přitom řešení může být tak snadné. Je jím kombinace WC a bidetu 2v1, přinášející možnost omytí se po každém použití toalety, kdykoli, kdekoli. Lidé z více než 70ti zemí, zejména z Asie, blízkého i dálného východu, severní Afriky a některých evropských zemí, si bez něj neumí život ani představit.

Něco přes rok už je i na českém trhu a za tu dobu našlo více než 4000 spokojených zákazníků. Jedná se o záchodovou mísu se zabudovanou bidetovou tryskou. Do trysky se může napojit studená či teplá (předmíchaná) voda, ovládání pákovou baterií či rohovým ventilem se umísťuje na zeď vedle WC tak, aby bylo „po ruce“. Systém neobsahuje žádnou elektroniku, je v podstatě bezúdržbový a bezporuchový.

 

Toaleta s bidetem  2v1 pro větší čistotu i pohodlí, fotka

 

Architekti, designéři i náročnější klienti oceňují výběr z cca 50ti designových řad. Tryska nijak neomezuje design, proto v nabídce najdete závěsné, stojící i kombi wc z klasické ekonomické řady, moderního designu italských návrhářů, stylové retro kousky či ručně dekorované modely. Většina sérií obsahuje několik druhů umyvadel různých velikostí – pro samostatné umístění, na desku či nábytek - pro stylově čisté zařízení koupelny. WC+Bidet 2v1 se osvědčil i jako výborný pomocník v péči o starší občany a tělesně hendikepované. Dokonce sociální odbory a zdravotní pojišťovny tento produkt postiženým finančně podporují.

Kombinace WC + Bidet by se měla stát samozřejmou součástí nejen soukromých toalet, ale zejména sociálních zařízení administrativních a průmyslových staveb, sportovišť, zdravotnických zařízení, senior domů apod. Přínos pro uživatele – možnost omytí po každém použití toalety totiž nestojí skoro nic navíc, oproti instalaci běžného klozetu. Při projektu je pouze potřeba počítat s přivedením vody (ať už pouze studené, nebo i teplé) k trysce. Na ovládání je potřeba rohový ventil či podmítková páková baterie a běžný instalatérský materiál. Ceny WC + Bidetů 2v1 jsou srovnatelné s běžnými klozety na trhu.

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archadie s.r.o.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Toaleta s bidetem 2v1 pro větší čistotu i pohodlí zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo