Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!

25.10.2011 | Koupelny-online.cz | Koupelny | Komentářů 0 |

Koupelnové doplňky tvoří neodmyslitelnou součást zařízení každé koupelny a toalety, aby vnesly řád a pořádek. Nejsou to jen doplňky funkční, ale i estetické. Koupelna je místnost používaná všemi členy rodiny a je nutné ji vybavit kromě umyvadla, vany, nebo sprchy praktickými i stylovými doplňky.

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Doplňky na Koupelny-online.cz jsou nabízeny v široké škále. Produkty jako koupelnové doplňky, předložky do koupelny, sprchová sedátka, kosmetická zrcadla či madla reprezentují svým vzhledem i užitnými vlastnostmi – funkční, estetické, praktické.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Dávkovače mýdla, mýdlenky, držáky toaletního papíru, WC kartáče a mnoho dalších doplňků potřebných v koupelně a na toaletě naleznete v široké nabídce na www.Koupelny-online.cz. Zvolit můžete kombinaci keramiky a chromu, matného roseného skla a chromu, nebo černé sklo a chrom. Hranatý tvar doplňků bude ladit s moderní koupelnou, kde v tomto trendu je i vodovodní baterie či umyvadlo. Kulatý tvar doplňků využijí spíše příznivci nestárnoucí klasiky.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Koupelnové předložky plní funkci estetickou i bezpečnostní. Vhodně vybraný design předložky koupelnu rozzáří a také vás ochrání před případným uklouznutím. Měkký teplý povrch je příjemný na dotek při vystupování ze sprchy či vany, pokud nemáte vyhřívanou dlažbu v koupelně. Předložky mají protiskluzovou úpravu. Bezpečnostní podložky do vany a sprchy jsou vybaveny přísavkami a tak se nemusíte bát uklouznutí nebo úrazu, který si neopatrností můžete přivodit.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Sprchu pro větší pohodlí a bezpečí doplní sprchové sedátko nebo madlo. Sprchová sedátka dnes využívají nejen osoby se sníženou hybností, ale i starší generace pro bezpečnou a pohodlnou očistu těla. Sedátka se vyrábějí sklopná, v několika barevných odstínech a koupelna získá další zajímavý prvek.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Poličky pro odkládání drobných avšak často používaných věcí, můžeme uspořádat podle potřeby. Ale co ve sprchovém koutu? Kam s šamponem, mýdlem a podobně? Drátěný program vše vyřeší. Nemusíte vrtat, polici jednoduše zavěsíte na skleněnou stěnu a je hotovo.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Pokud koupelna neoplývá větším prostorem a chceme ve finále mít koupelnu, která opticky působí vzdušným dojmem, vybavte ji drátěnými poličkami. Drátěný program nabízí bezpočet variací provedení, kde si určitě každý vybere. Police rohové, závěsné, patrové police do sprchy, nebo jednoduché malé poličky pro odložení drobných kosmetických přípravků. Chromová povrchová úprava bude ladit v každé koupelně a zajistí i vysokou životnost. Drátěné police nebudou působit rušivě s ostatními vhodně zvolenými doplňky, například dávkovač mýdla, věšák na ručníky a podobně.

 

Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky!, fotka

 

Kosmetické zvětšovací zrcadlo ocení hlavně ženy pro bezchybné líčení. Více informací o nabídce produktů naleznete na webové prezentaci www.koupelny-online.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Chcete útulnou a praktickou koupelnu? Dolaďte její styl koupelnovými doplňky! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo