Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu

16.11.2010 | Jana Henychová, Jan Lorber | Koupelny | Komentářů 0 |

Do moderních domácností patří jako nedílná součást kvalitní vůně. Pro osvěžení vzduchu v koupelnách a na toaletách vám nabízíme jako řešení dezinfekční tablety, které se vhazují přímo do splachovací nádržky. Zejména u mladých domácností jsou oblíbenou alternativou k osvěžovačům, které se dříve zavěšovaly na okraj WC mísy, a stávají se tak moderním trendem. Jejich účinek je rovnoměrný po každém spláchnutí. Tablety zůstávají zakryté v nádržce, což je mnohem hygieničtější než u běžných osvěžovačů, a zároveň takové uspořádání tvoří modernější design, a tak si můžete snadno přijít na nový moderní doplněk.

Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Doposud bylo možné tyto osvěžovače použít jen pro nádržky instalované na stěně. S novou soupravou pro vhazování tablet do splachovací nádržky jsou však nyní velmi snadno přístupné i speciální schránky, které si můžete nechat zabudovat do stěny. Jestliže se tedy chystáte v dohledné době stavět novou koupelnu, můžete si ji nechat vyprojektovat i do takového detailu, jako je přesný otvor ve zdi pro váš budoucí vestavěný osvěžovač, který bude dokonale korespondovat s obložením koupelny. Samotná montáž osvěžovače není ničím mimořádně technicky složitým. Obohatíte tak váš domov o příjemné osvěžení s jednoduchou a pohodlnou obsluhou.

 

Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu, fotka

 

Souprava pro vhazování tablet se prodává jako příslušenství ke všem ovládacím tlačítkům Geberit řady Sigma a je možné ji nainstalovat snadno bez použití nářadí. Skládá se z odklápěcího upevňovacího rámečku a zásobníku pro dezinfekční tabletu, která se vhazuje otvorem za ovládacím tlačítkem přímo do nádržky. Do zásobníku se vejde většina běžně prodávaných tablet. Jejich vkládání je velmi jednodnoché tím, že tlačítko na splachování se odklopí, tableta se umístí dovnitř a tlačítko se zase zaklopí. Zachovává si tak rovnoměrné působení vonných esencí pro dlouho přetrvávající svěžest. Vonné esence můžete průběžně střídat a taková změna vás jistě potěší. Zásobník na dezinfekční tablety umístěný uvnitř nádržky umožňuje aktivním látkám, aby se rozpouštěly rovnoměrně po celé ploše klozetové mísy. Splachovací mechanismus WC tím není nijak negativně ovlivněn.

 

Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu, fotka

 

Každým spláchnutím se dostávají účinné látky do kontaktu s vnitřním okrajem WC mísy a zlepšují tak hygienický stav toalety. Tento neviditelný a diskrétní osvěžovač vzduchu na WC je to poslední, co zbývá k dokonalosti Vaší koupelny. Díky nejnovějším inovacím patří osvěžovače vzduchu určené pro zavěšení do WC mísy již definitivně minulosti. Od této chvíle mohou být WC deodoranty používány také ve splachovacích nádržkách nabudovaných ve stěně. Díky soupravě pro vhazování tablet do splachovací nádržky stačí pouze odklopit tlačítko splachování a vhodit tabletu.

 

Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu, fotka

 

Takový osvěžovač můžete kromě koupelny a WC snadno umístit kamkoliv v bytě a tak nalezne jeho univerzální využití. Zastaralé osvěžovače, kterým musíte složitě vyhledávat místo pro jejich zavěšování, tak můžete postupně obměnit za nové, moderní a efektivnější.
 

 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Osvěžující vůně do koupelny a na toaletu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo