Nová koupelna nemusí být jen sen!

1.11.2011 | ISAN Radiátory s.r.o. | Klimatizace a vytápění | Komentářů 0 |

Kdo by si nepřál předělat starou koupelnu na novou a pěknou? A jak by to bylo hezké, kdyby navíc ještě všichni (manžel a děti) po sobě uklízeli nejen v koupelně. Ale dost snění. Úklid ve Vaší koupelně nevyřešíme, ale s rekonstrukcí koupelny Vám rádi pomůžeme.

Nová koupelna nemusí být jen sen! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Mnohdy se všichni domníváme, že rekonstrukce koupelny musí být drahá a časově náročná. Opak je pravdou. Někdy postačí pouhá výměna radiátoru, která může celou koupelnu zcela oživit a změnit. Vyhnete se bourání, náročným přestavbám a přesto budete mít zcela novou koupelnu. Některé čtenáře jistě napadne, jak asi výměna radiátoru změní koupelnu, když vyměním bílý radiátor za sice novější, ale bílý. Samozřejmě takovou výměnu nemáme na mysli. Na nároky a požadavky zákazníků reagují výrobci radiátorů. Můžeme se díky tomu setkat s tzv. „designovými radiátory“. Co si můžeme představit pod pojmem designový radiátor?

 

Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka

 

Málokoho by napadlo, že radiátor může být skleněný. Nebojte se, nejedná se o radiátor, který by měl skleněné trubky, nebo snad o radiátor, který by foukali skláři v hutích. Jedná se o radiátor, který je ukrytý za skleněnou deskou oblého tvaru v barvě ledové (Cool Ice) a pastelově žluté (Pastel Yellow). Nejedná se o radiátor, na který budete věšet 5 a více ručníků, ale určitě Vaší koupelně dodá lesk a krásu.

 

Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka

 

 

Další možností designových radiátorů od společnosti ISAN Radiátory s.r.o. mohou být radiátory nazvané „Variant“. Tento radiátor je vyráběný ve dvou technologických variantách a umožní Vám opravdu zhmotnit Vaše sny a představy. Tento typ radiátoru Vám umožní vytvořit si radiátor s vlastním motivem. Jednou z možností je vlastní fotografie nebo fotka z fotobanky. Vámi vybranou fotografii je výrobce schopen přenést na Vámi vybraný radiátor a Vy tak můžete mít své oblíbené místo nebo osobu stále na očích. Představte si, že uléháte do vany, abyste po náročném dni relaxovali a můžete se dívat na krásnou fotku Vaší chalupy, nebo z Vaší dovolené od moře či z hor. Samozřejmě si můžete vybrat i z motivů, které nabízí výrobce.

 

Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka

 

Místo fotografie, si můžete vytvořit i náčrt – kresbu, která se tzv. „vypálí“. Vy tak můžete mít zcela originální radiátor. Nejen , že ho bude každý obdivovat, ale zároveň si svou koupelnu uděláte útulnou, originální, k potěšení celé Vaší rodiny. A tak pouze výměnou jednoho radiátoru, vytvoříte designovou koupelnu podle vlastních představ.

 

Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka
Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka
Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka

 

Jednou z variant jsou také radiátory na míru. Jedná se o možnost, vyrobit radiátor podle rozměrových požadavků zákazníka. Lépe tak může využít např. šikmý prostor v podkroví nebo lze využít radiátor jako předěl mezi jednotlivými částmi koupelny. „Pouhý“ žebříkový radiátor z modelové řady MELODY může tak elegantně nahradit dražší skleněnou stěnu. Navíc se jedná nejen o designový prvek, ale i o funkční zařízení. Nemluvě o možnosti radiátoru v barvě dle přání zákazníka. V jednoduchosti lze říci, že pokud zákazník je schopen přesně určit požadovanou barevnost ( číslo vybrané barvy) dle vzorníku RAL, může mít ve stejné barvě i radiátor. Někteří zasílají i jednu kachličku a následně je upřesněna barva s dodavatelem právě dle RAL vzorníku, aby nedošlo k odchylce od požadované barvy a výsledného provedení.

 

Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka
Nová koupelna nemusí být jen sen!, fotka

 

Můžeme tak říci, že výměnou starého radiátoru lze vytvořit krásnou designovou koupelnu. Navíc rekonstrukci zvládne šikovný instalatér za hodinu, bez větší špíny, prachu a nepořádku, který je například při výměně obkladů. Nemluvě o tom, že výměnou radiátoru provádíte běžnou údržbu, která je nezbytná u každého bytu nebo domu.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nová koupelna nemusí být jen sen! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo