Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!

20.10.2011 | (hh) | Klimatizace a vytápění | Komentářů 0 |

Podzimní počasí signalizující blížící se zimu přináší jako každoročně rozmanité počasí s teplotními skoky směrem dolů. Jednou z hlavních možností, jak se v chladném počasí zahřát, je bezesporu vytápění. Nečekejte, až vám bude zima, a pojďte s námi na výlet do světa kamen a krbů…

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Ačkoliv se podzim letos spíše plížil a téměř letní počasí nám přálo hodně sluníčka i v tomto ročním období, v těchto dnech je již definitivně rozhodnuto, že už nás asi moc tepla nepotká. Začínáme se chumlat do svetrů a kabátů, letní boty dostávají své místo k odpočinku v zadní části botníku a nastává ten správný podzim se vším všudy, který věstí jen jedno - že po něm přijde zima, a jestli bude taková jako loni, pak konkurentem jí může být snad jen pohádková zima z Mrazíka. Pravdou je, že pokud jsme s našimi blízkými, zahřejí nás zcela jistě na duši společně strávené chvíle. Některé z nás může dokonce hřát láska… Ovšem kamna jsou kamna a ty zahřejí stoprocentně každého z nás. Pojďte se s námi podívat blíže do světa krbů a kamen české společnosti InStyle Home CZ, která je na českém trhu profesionálem.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

Společnost InStyle Home CZ se zabývá prodejem kvalitních, stylových a především bezvadně funkčních produktů. Od tohoto se odvíjí i zaměření firemního obchodu KRBYSHOP.CZ nabízejícího opravdu kvalitní zboží. V nabídce firmy jsou kamna, krby a vložky značek, které má firma během celé doby svého působení na českém trhu prověřené a pocházejí pouze od seriózních výrobců, kteří ve spolupráci s prodejcem KRBYSHOP.CZ zajišťují zákazníkovi ten nejlepší servis včetně záručních jistot ve vztahu ochrany spotřebitele.

Výrobky nabízené společností KRBYSHOP.CZ mají atraktivní design a především výborné užitné vlastnosti – splňují dokonale funkci vytápění obytných prostor. Jsou nabízeny v široké škále provedení, a sice jak materiálů (kachle, litina, plech, šamot, kámen, ocel, keramika), tak i barevném provedení - široká nabídka barev kachlí, smaltů a keramiky.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

Krbová kamna Jotul - F 3 CB černý lak

Již do pěti dnů můžete mít doma tato teplovzdušná krbová kamna, která budou ozdobou vašeho obýváku a příjemným společníkem při chladných dnech. Pro povrchovou úpravu výrobce zvolil černý smalt, takže se budou hodit prakticky ke každému interiéru a současně nepodlehnou vlivům vlhka a představují také jen minimum práce při provádění údržby.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

Krbová kamna Jotul - F 100 CB černý lak

Tato teplovzdušná litinová kamna mají v základním provedení rošt s popelníkem a lze v nich spalovat uhlí.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

 

Sporák KVS - 9103 bílý, chrom, litina + ocel

Hospodyňky jistě zaujme velká trouba s vynikající pečící schopností, vybavená prosklenými dvířki a teploměrem. Topit se zde dá hnědým uhlím či dřevem. Sporák má moderní design, který umožňuje umístění sporáku například v kuchyňské lince. Litinovou nebo ocelovou broušenou plotnu lze nahradit za příplatek sklokeramickou deskou.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

Krbová kamna Romotop - Tala 04

Hlaví předností je zde přívod sekundárního vzduchu, díky kterému je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot . Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jsou jediným ovládacím prvkem.

 

Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna!, fotka

 

Krbová kamna NORDICA Fiorella, bordó

Třístupňové ekologické spalování zaručuje vysokou výhřevnost a nízkou spotřebu paliva. Terciální vzduch je automaticky nasáván otvory v zadní části topeniště. Kamna mají zásobník na dřevo. Firma KRBYSHOP.CZ doporučuje jako palivo dřevo a dřevěné brikety.

Více informací o nabídce společnosti InStyle Home CZ a jejich prodejny KRBYSHOP.CZ naleznete na oficiální webové prezentaci www.krbyshop.cz.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Máte rádi pohodu a teplo? Pořiďte si krbová kamna! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo