Chladící jednotky a ochlazovací zařízení

20.4.2011 | Jana Henychová | Klimatizace a vytápění | Komentářů 0 |

Jestliže potřebujete pro zvláštní účely do domácnosti či pro výrobní proces ve vašem podnikání ochlazovat dlouhodobě ve větším množství vodu, nechte si nainstalovat vzduchem chlazené chillery neboli chladiče.

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení - foto, Hyperbydleni.cz

 

Speciální zařízení s vrtulemi poháněnými na elektromotor se používají buďto čistě pro chlazení vody nebo v kombinaci s tepelným čerpadlem. V případě konkrétní potřeby můžete mít k tomuto zařízení nainstalovány další hydraulické komponenty. Pokud máte zájem čistě o pravidelné ochlazování vody, pak vám invertorová technologie přispěje k plynulému přizpůsobení požadované zátěže, výjimečné účinnosti při částečném zatížení a významnému snížení proudu při spouštění. Dle konkrétních parametrů a požadavků v dané chvíli v zařízení dochází k přesné regulaci teploty a voda začne vycházet z výparníku. Chladící zařízení zahrnuje v sobě speciální šroubový kompresor, díky kterému i přes vysoký výkon vydává velmi nízkou provozní hladinu hluku. Dále disponuje volně programovatelným nočním režimem, který redukuje otáčky ventilátoru a tím snižuje hlučnost systému ve vybraných časových intervalech.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Šroubový kompresor s vysokou účinností a spolehlivostí s dalším širokým rozsahem výkonů. Konstrukce jednotky s plochou horní částí umožňuje maximální využití prostoru ve skladu a v kontejneru. Instalace a následné používání je založeno na snadné koncepci instalace "plug and play". Pro další chod je zapotřebí pouze jedna konfigurace pro instalaci. Jelikož vnitřní a vnější strany jsou předem propojené, tak nemusíte jako příslušenství nakupovat žádné dodatečné potrubí, které byste museli složitě montovat.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Chladivo je naplněno ve výrobě, což zajišťuje čistý a efektivní provoz. Ventilátor poháněný řemenem umožňuje nastavit průtok vzduchu a statický tlak podle potřeby. Spirála s protikorozním povrchem tak zajišťuje dlouhodobou životnost. Výrazně redukuje prostor potřebný k instalaci a umístění systémů vytápění, chlazení a mrazení. Prostor, který je u tradičních systémů potřeba pro technickou místnost, tvoří v případě tohoto systému další možný využitelný prostor.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Chladící přístroj nalezne mnohostranné využití v průmyslové výrobě. Jedná s o on-line servisní systém, jehož technický stav je třeba průběžně monitorovat a nechat provádět odborné kontroly dle sjednaných předpisů. Online monitorovací servis, který zvyšuje kvalitu pravidelných kontrol a údržby. Objeví-li se porucha, systém ji okamžitě detekuje ještě předtím, než si personál uvědomí změnu. Tím je z poměrné části zajištěna bezpečnost těchto zařízení.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz

Související nabídky


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/domains1/vx263000/public/www_root/clanek_detail.php on line 448


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Chladící jednotky a ochlazovací zařízení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

 Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo