Chladící jednotky a ochlazovací zařízení

20.4.2011 | Jana Henychová | Klimatizace a vytápění | Komentářů 0 |

Jestliže potřebujete pro zvláštní účely do domácnosti či pro výrobní proces ve vašem podnikání ochlazovat dlouhodobě ve větším množství vodu, nechte si nainstalovat vzduchem chlazené chillery neboli chladiče.

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení - foto, Hyperbydleni.cz

 

Speciální zařízení s vrtulemi poháněnými na elektromotor se používají buďto čistě pro chlazení vody nebo v kombinaci s tepelným čerpadlem. V případě konkrétní potřeby můžete mít k tomuto zařízení nainstalovány další hydraulické komponenty. Pokud máte zájem čistě o pravidelné ochlazování vody, pak vám invertorová technologie přispěje k plynulému přizpůsobení požadované zátěže, výjimečné účinnosti při částečném zatížení a významnému snížení proudu při spouštění. Dle konkrétních parametrů a požadavků v dané chvíli v zařízení dochází k přesné regulaci teploty a voda začne vycházet z výparníku. Chladící zařízení zahrnuje v sobě speciální šroubový kompresor, díky kterému i přes vysoký výkon vydává velmi nízkou provozní hladinu hluku. Dále disponuje volně programovatelným nočním režimem, který redukuje otáčky ventilátoru a tím snižuje hlučnost systému ve vybraných časových intervalech.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Šroubový kompresor s vysokou účinností a spolehlivostí s dalším širokým rozsahem výkonů. Konstrukce jednotky s plochou horní částí umožňuje maximální využití prostoru ve skladu a v kontejneru. Instalace a následné používání je založeno na snadné koncepci instalace "plug and play". Pro další chod je zapotřebí pouze jedna konfigurace pro instalaci. Jelikož vnitřní a vnější strany jsou předem propojené, tak nemusíte jako příslušenství nakupovat žádné dodatečné potrubí, které byste museli složitě montovat.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Chladivo je naplněno ve výrobě, což zajišťuje čistý a efektivní provoz. Ventilátor poháněný řemenem umožňuje nastavit průtok vzduchu a statický tlak podle potřeby. Spirála s protikorozním povrchem tak zajišťuje dlouhodobou životnost. Výrazně redukuje prostor potřebný k instalaci a umístění systémů vytápění, chlazení a mrazení. Prostor, který je u tradičních systémů potřeba pro technickou místnost, tvoří v případě tohoto systému další možný využitelný prostor.

 

Chladící jednotky a ochlazovací zařízení, fotka

 

Chladící přístroj nalezne mnohostranné využití v průmyslové výrobě. Jedná s o on-line servisní systém, jehož technický stav je třeba průběžně monitorovat a nechat provádět odborné kontroly dle sjednaných předpisů. Online monitorovací servis, který zvyšuje kvalitu pravidelných kontrol a údržby. Objeví-li se porucha, systém ji okamžitě detekuje ještě předtím, než si personál uvědomí změnu. Tím je z poměrné části zajištěna bezpečnost těchto zařízení.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Chladící jednotky a ochlazovací zařízení zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 23605 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo