Moderní vytápění do každého interiéru

25.10.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Klimatizace a vytápění | Komentářů 0 |

Nároky na vybavení domácnosti rok od roku stoupají a systémy vytápění se přizpůsobují moderním designovým i technologickým trendům. Klasické radiátory již pomalu dosluhují a na jejich místo nastupují flexibilní konvektory.

Moderní vytápění do každého interiéru - foto, Hyperbydleni.cz

 

Moderní vytápění do každého interiéru, fotka

 

V dnešní době, kdy se snažíme šetřit na všech nákladech za domácnost, nacházejí otopná konvektorová tělesa v domácnostech po celém světě stále větší uplatnění. Současným trendem ve vytápění a to právě v bytových či rodinných domech obsahující prosklené plochy až na zem, je použití podlahových konvektorů. Podlahové konvektory Licon se instalují do podlah a jsou opatřeny pochozí mřížkou , kterou je možné sladit s podlahou. Tento typ radiátorů dokonale splyne s interiérem , nenarušuje svým umístěním pohled do zahrady a neznemožňuje Vám otvírání dveří na balkon či na terasu.
 

Moderní vytápění do každého interiéru, fotka

 

Podlahové konvektory se dají využít jako standardní radiátor, jehož výkon se dá ještě navýšit ventilátorem. Jedná se o výrobky spadající do kategorie Optimized Convection, které byly společností Licon uvedeny pod značkou OC na český trh v letošním roce. Tyto výrobky díky svým přednostem oprávněně nazýváme světovou novinkou či novou generací v otopných konvektorových tělesech s ventilátorem. Konvektory jsou opatřeny úspornými ventilátory, které mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie maximálně 7 W, což je oproti konkurenčním typům až o 90 % méně. Dále mají výrobky řady OC velmi tichý chod opět ve srovnání s konkurencí až o 25 %. Jednoduchá montáž a spolehlivá regulace je pak u těchto typů samozřejmostí.
 

Moderní vytápění do každého interiéru, fotka
Moderní vytápění do každého interiéru, fotka

 

Konvektorová tělesa Licon mají unikátní otopný výměník, který svým ojedinělým konstrukčním řešením splňuje veškeré požadavky na ekonomické otopné těleso. Topná voda proudí pouze v trubkách tohoto výměníku , nikoliv v celé ploše radiátoru, jak tomu je u klasických deskových těles. Vzhledem k této skutečnosti, nízkému obsahu vody, můžeme mluvit o dalších mnoha výhodách z toho vyplývajících. Jednou z nejvýznamnějších výhod je rychlá reakce systému na požadované změny teplot. Teplo je do místnosti dodáváno, jen když je to nutné, a tak vnitřní teplota v místnosti zůstává konstantní a nemění se ani za zvýšeného slunečního svitu. Malý vodní objem konvektorů Licon se také projeví ve výrazně nižší spotřebě energie potřebný pro samotný ohřev topné vody. Konvektory jsou tak šetrnější k životnímu prostředí a hlavně k peněžence jejich uživatele, což zajisté každý ocení.
 

Moderní vytápění do každého interiéru, fotka

 

Mezi další oblíbené výroky spadá otopná konvektorová lavice s několika variantami krycích desek, které si je možné zvolit. Konvektorové lavice se dají použit jak v zimních zahradách, předsíních, u velkých prosklených oken , tak i v bazénech kde je možné je využívat i k příjemné relaxaci. Srdcem všech konvektorů je otopný registr. Otopný registr je opatřen unikátním horizontálním zvlněním a je možné ho samostatně zabudovat do parapetů, soklů nebo za dřevěné obložení. Tímto způsobem je možné vytvořit jedinečné neviditelné topení.
 

Moderní vytápění do každého interiéru, fotka

 

Veškeré naše výrobky zajišťují jedinečný komfort ve vytápění mají jednoduchou údržbou a následně splňují veškeré požadavky kladeny ze strany architektů, projektantů a v neposlední řadě designérů a samozřejmě Vás jako samotných uživatelů. Pro další informace ohledně nabízených výroků, výhod či možnostech jiného technického řešení naleznete na www.licon.cz.
 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Moderní vytápění do každého interiéru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo