Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Při alergii i zápachu pomůže Laparen, Hyperbydleni.cz

Při alergii i zápachu pomůže Laparen

10.3.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Laparen je produkt, který si nachází cestu do každé domácnosti. Nárůst prodeje tohoto výrobku byl za posledních několik let velmi znatelný. Je jasné, že se brzy stane samozřejmou součástí každé domácnosti.

Při alergii i zápachu pomůže Laparen - foto, Hyperbydleni.cz

Čistý vzduch v domácnosti

Již bezpočetněkrát jsme se setkali s výrobky, které nabízejí nejrůznější možnosti, jak překrýt zápach. Pokaždé je to ale nějakým aromatem a ani jeden produkt nenabízel možnost mít doma také čistý vzduch. Pouze hlučné a energeticky náročné čističky vzduchu nabízely opravdové čištění. Toto čištění bylo sice účinné na prachové částečky, ovšem chemikálie odpařené ve vzduchu likvidovat často nedokázalo.

            Čistý vzduch jako na horách bohužel není všude.

Moderní technologie a ekologie

Díky pokroku a zaměření se na ekologicky šetrné technologie přišel produkt, který využívá přirozeného pohybu molekul vzduchu, též známého jako Brownůw pohyb. I když vzduch stojí, tak se jeho molekuly pohybují velikou rychlostí a to umožňuje šíření kupříkladu vůně čerstvého čaje po celé místnosti. Například při bodu mrazu mají molekuly vzduchu průměrnou rychlost 485 metrů za sekundu. Při vyšších teplotách je tato rychlost ještě větší! Umístíme-li tedy produkt, který je schopen vysoce účinně pohlcovat pachy, do místnosti, kupříkladu na nějakou misku, tak se okamžitě začne snižovat míra znečištění vzduchu.

Pohlcovač pachů a alergenů – Laparen

Toto byla do nedávna jenom teorie. Dokud nepřišel jedinečný, organický produkt Laparen. Ten je schopen pohlcovat všechny pachy a chemická znečištění. Díky tomu nejen že zpříjemňuje pobyt v prostorách, kde je umístěn, ale také ulevuje od potíží alergikům a astmatikům, jelikož jejich problémy jsou často způsobeny právě znečištěním ať už od automobilů či továrenské výroby v blízkém okolí.

Při alergii i zápachu pomůže Laparen - foto, Hyperbydleni.cz

              Pro kvalitu bydlení je důležitá i kvalita vzduchu.

Vhodný pro chovatele domácích zvířat

Vzhledem ke své organické povaze je vysoce účinný na živočišné pachy, které produkují domácí zvířata. Proto je volbou pro mnoho chovatelů. Tím nejen pomohou sobě, ale také samotným zvířatům, které jsou na zápach, a tedy i kvalitu vzduchu, vlivem lepšího čichu mnohem citlivější. A to bez toho, aby se cokoli uvolňovalo do vzduchu. Samotná účinná látka je natolik těžká, že ani putování ve formě plynu není schopna. Nyní je tedy k dispozici prostředek, který nijak svou přítomností zatěžovat organizmus nebude, a účinky budou pouze pozitivní.

Při alergii i zápachu pomůže Laparen - foto, Hyperbydleni.cz

             Zvířata jsou na pachy většinou citlivější než lidé.

Pokud i vy máte chuť udělat něco pro své životní prostředí a zároveň si zlepšit své zdraví, přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům a také vyzkoušejte tento produkt.

Při alergii i zápachu pomůže Laparen - foto, Hyperbydleni.cz

         400ml balení přípravku Laparen

Odkaz na stránky výrobce se seznamem prodejců zde.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 6

Diskuze

Článek Při alergii i zápachu pomůže Laparen zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo