Klimatizované skříně EuroCave

3.7.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Firma MIKA CZ na český a slovenský trh dodává francouzské klimatizované skříně EuroCave k uchování vína, sýrů a doutníků. Skříně dodává v různých barevných i v dřevěném provedení. Jejich technická data umožňují různé variace sestav. Do sklípků a domácích kinoték nabízí pak společnost MIKA CZ i skladové regálové systémy a speciální klimatizační jednotky.

Klimatizované skříně EuroCave - foto, Hyperbydleni.cz

V posledních letech enormně narostla poptávka po instalacích klimatizovaných skříní ve firemních reprezentačních prostorách a v bytech. Prezentovat se kvalitním, správně ošetřeným vínem se stává nejen soukromou záležitostí, ale často už i věcí společenské prestiže, ať doma či při pracovních jednáních. Klimatizované skříně na víno jsou proto kromě
restauračních zařízení čím dál více záležitostí i bytů a rodinných rezidencí. Klimatizované skříně francouzské firmy EuroCave jsou špičkovými zařízeními, které slouží nejen pro archivaci a ukládání vín, ale díky možnosti regulace teplot v jedné skříni od 6°C do 18°C se v nich dají uchovávat najednou vína bílá, růžová a červená a zároveň teplota odpovídá sommelierským zásadám pro podávání vína.

 

Klimatizované skříně

V nabídce firmy EuroCave je čtyřiašedesát variant výrobků s integrovanou klimatizací, které lze využít ve všech prostorách restaurace, bytu, sklepě nebo v garáži . Jejich modulární systém umožňuje instalovat jedno-, dvoj-, tří- nebo více řadové, velké i komplexní nábytkové stěny. Coby vestavný nábytek se dají sladit s téměř jakýmkoliv prostředím. Klimatizované skříně na víno je možné libovolně kombinovat s klimatizovanými skříněmi na sýry a na doutníky. Pohledem dovnitř se tak může potěšit oko každého gurmána, a přitom se podaří uchovat všechny, i ty nejcennější vlastnosti uskladněných pokladů. Nábytkové provedení je provedeno s největší pečlivostí z ušlechtilého dřeva. Doplňky a rozšíření dle přání zákazníka ve stejném stylu a barevném odstínu nejsou u EuroCave ničím nemožným. Zákazník si může vybrat dveře z masivního dřeva nebo z dekorativního kouřového skla s ochranou proti ultrafialovému záření. Může si vybrat mezi jednozónovou nebo vícezónovou skříní, skříní s barem, s přihrádkou na sklenice a mezi nejrůznějšími typy regálových systémů tak, aby výsledný efekt odpovídal jeho představám. Novinkou, kterou společnost MIKA CZ pro český a slovenský trh nabízí, je dřevěný modulový exkluzivní regálový systém pro sklep nebo degustační místnost. Dodávají i klimatizační jednotky pro místnosti až do 50 kubických metrů.

Klimatizované skříně EuroCave - foto, Hyperbydleni.cz
 

Kvalitní vína zaslouží kvalitní uskladnění

Na víno nesmí přijít denní světlo, ale zrovna tak by na něj nemělo přijít ani světlo z žárovek. Proto společnost MIKA CZ nabízí skříně s dveřmi s tvrzeného skla, s UV fitrem a chladným diodovým osvětlením, které vínům neškodí. Tyto skříně mají oproti ostatním chladícím
skříním zhruba o padesát procent nižší spotřebu elektrické energie. Kvalitní vína si zaslouží kvalitní uskladnění, a také proto se lze s chladicími skříněmi EuroCave setkat v prestižních hotelích jako jsou např. Grandhotel Pupp Karlovy Vary, International Brno, Hoffmeister Praha, Palace Praha, Casino DUPLEX Praha, Restaurant Lví dvůr Praha a u stovky spokojených soukromých zákazníků.

Text, foto: MIKA CZ, s.r.o., www.mika.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Klimatizované skříně EuroCave zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo