Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Módní stolování aneb Co by na jídelním stole rozhodně nemělo chybět, Hyperbydleni.cz

Módní stolování aneb Co by na jídelním stole rozhodně nemělo chybět

4.2.2018 | Mgr. Monika Kovačková | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Atmosféru při stolování do velké míry ovlivňuje nejen jídlo a spolustolovníci, ale i prostření stolu. Doveďte dekoraci jídelního stolu k dokonalosti a společné hodování si užívejte jako nikdy předtím. Seznamte se s trendy, které v této oblasti nejvíce frčí, a přivítejte je i ve své kuchyni.

Módní stolování aneb Co by na jídelním stole rozhodně nemělo chybět - foto, Hyperbydleni.cz
Kameninové džbány skvěle poslouží k servírování teplých i studených nápojů, v případě potřeby mohou stylovým způsobem nahradit i vázu. Kamenině nejvíce sluší jednoduché odstíny bílé, jen lehce doplněné o výrazné barvy v podobě geometrických vzorů, jakými jsou pruhy a puntíky.
 

 

Skleněné minimalistické vázy se zdvojenou stěnou vypadají dekorativně samy o sobě. Opět mohou posloužit pro umístění květin, ale také nejrůznějších dobrot od ovoce přes oříšky až po bonbony. Ať do vázy dáte cokoli, zesílená skleněná stěna vytvoří zajímavý plovoucí efekt.
 
 
Klasické hmoždíře by rozhodně neměly ve výbavě jídelny chybět. Ať už se jedná o kamennou, kameninovou nebo porcelánovou variantu, vždy si můžete být jisti, že volíte správně. Na rozdíl od moderních mlýnků koření mají typické hmoždíře velmi milý design s lehkým nádechem vintage stylu. Umístěte je proto na jídelní stůl a dovolte hostům, ať si zvolené koření sami nadrtí. Uvidíte, že pro všechny přítomné to bude zajímavá změna.
 
 
O příjemnou rustikální atmosféru prostor jídelny obohatí také látkové ubrousky z hrubší tkaniny. Těm nejvíce sluší neutrální odstíny bílé, jako je smetanová nebo slonovinová. Pro jejich zpestření opět zvolte design jednoduchých pruhů, a to ideálně v jemných přírodních barvách.
 
 
Naladit chuťové buňky svých hostů můžete nejen výborným aperetivem nebo vybraným předkrmem, ale i omamnou vůní. Stůl proto ozdobte vonnými svíčkami, které zároveň zapůsobí jako milá dekorace a také se postarají o útulné náladové osvětlení. Ke stolování se výborně hodí například mix vůně osvěžujících citrusů a sladkého kokosu.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Módní stolování aneb Co by na jídelním stole rozhodně nemělo chybět zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo