Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
DIY věšák, který je elegantní, jednoduchý, čistý i vtipný, Hyperbydleni.cz

DIY věšák, který je elegantní, jednoduchý, čistý i vtipný

30.12.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Vzhled vstupní chodby mnohé vypovídá nejen o našem interiéru, ale i o nás samotných. Na designu tohoto prostoru bychom si měli nechat záležet nejen kvůli sousedům nebo případným návštěvám, ale i kvůli sobě. Atmosféra, která v této místnosti panuje, velmi ovlivňuje to, s jakou náladou svůj domov opouštíme, i to, jak se cítíme opět při příchodu. Oživte proto chodbu nějakým prvkem, který je vtipný a originální a zároveň v ní bude plnit i praktickou funkci.

DIY věšák, který je elegantní, jednoduchý, čistý i vtipný - foto, Hyperbydleni.cz
Pokud vám to chodba dovolí, měli byste ji vybavit botníkem, velkým zrcadlem, sedátkem a věšákem – to je naprosté minimum, které v každé chodbě nutně potřebujete. Pokud máte chodbu větších rozměrů, můžete sem umístit také knihovnu, konferenční stolek s křesílky, nebo mini-zahrádku – každý takovýto nevšední prvek chodbu skvěle oživí.
 
 
Opravdu nevšedním designem se však může chlubit i zařízení s všedním funkcí – třeba takový věšák. Pokud vás už nebaví nudné a stále stejné designy věšáků strojové výroby, pusťte se do vlastní kreativní tvorby!
 
 
Snadná výroba - luxusní výsledek
 
K výrobě DIY věšáku budete potřebovat 4 dřevěné opracované hole (například ty, které slouží jako násada na smeták), silný kožený řemínek jakékoli barvy a nůžky. Postup je více než jednoduchý: dřevěné hole poskládejte do tvaru týpí a v místě, kde se setkávají, je k sobě pevně svažte koženým řemínkem nebo silnou koženou šňůrou. A máte hotovo!
 
 
DIY věšák plní svou praktickou funkci dokonale – můžete na něj zavěsit kabáty, kabelky, klobouky, deštníky a další svršky i módní doplňky. Tento důmyslný výrobek má navíc univerzální užití – skvěle se hodí nejen do prostředí chodeb, ale i šaten, ložnic, koupelen či domácích kanceláří. Bonusem je pak jeho neotřelý vzhled, který vás jistě bude bavit!
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek DIY věšák, který je elegantní, jednoduchý, čistý i vtipný zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo