Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru

12.12.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Vánoční čas je také o hodování, proto si užijte nejen skvělé jídlo, ale i nádhernou slavnostní výzdobu stolu. Pokud se při stolování chcete zahřát nejen na těle, ale i na duši, inspirujte se našimi nápady, které přímo sálají hřejivou a útulnou atmosférou.

Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru - foto, Hyperbydleni.cz
Dostatek textilií
 
Módní textilie na vánoční stůl dostanete v podobě běhounů, látkových ubrousků nebo stuh zdobících adventní věnec. V současnosti jsou velmi trendy běhouny a další textilní doplňky stolu ze silné pleteniny v neutrálních tónech – tento design je velmi originální a vytvoří se strukturou tvrdého stolu velmi zajímavý kontrast. V popředí pozornosti je také kostkovaná látka tartan, která dokonale přiblíží atmosféru Vánoc v americkém a anglickém stylu.
 
 
Módní kovy
 
Kovy, jako je zlato, stříbro, bronz či měď, byly v rámci moderních interiérů v centru pozornosti po celý rok. Nechte je proto vyniknout i na sváteční tabuli, kterou nádherně rozzáří. Kovy jsou svým vzhledem neutrální, a tak máte volné ruce, co se jejich kombinace týče. Skvěle budou ladit s tradičními vánočními barvami – zelenou a červenou. Slušet jim bude také přítomnost elegantní černé, nebo šedé, pokud je vaším cílem dekorace stolu v rustikálním, nebo industriálním duchu.
 
 
Přírodní prvky
 
Tak jako každý rok by ani letos ve vánoční výzdobě neměly chybět ryze přírodní prvky – od jehličnatých větviček přes šišky až po jmelí. Ty jsou vizuálně atraktivní a navíc působí uklidňujícím dojmem. Dary přírody také vnesou na stůl více dynamiky a energie, a celá dekorace tak bude vypadat působivěji.
 
 
Geometrické vzory
 
Geometrické vzory budou v rámci vánoční výzdoby stolu k nepřehlédnutí. Zdobit mohou běhouny, nádobí i svícny. Trendem letošních Vánoc jsou geometrické vzory v černé, červené nebo zelené barvě zjemněné kombinací s bílou. Výrazným vzorům však sluší také populární kovové odstíny, které opět nejlépe doplní bílá nebo černá barva.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo