Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru, Hyperbydleni.cz

Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru

12.12.2017 | Mgr. Monika Kovačková | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Vánoční čas je také o hodování, proto si užijte nejen skvělé jídlo, ale i nádhernou slavnostní výzdobu stolu. Pokud se při stolování chcete zahřát nejen na těle, ale i na duši, inspirujte se našimi nápady, které přímo sálají hřejivou a útulnou atmosférou.

Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru - foto, Hyperbydleni.cz
Dostatek textilií
 
Módní textilie na vánoční stůl dostanete v podobě běhounů, látkových ubrousků nebo stuh zdobících adventní věnec. V současnosti jsou velmi trendy běhouny a další textilní doplňky stolu ze silné pleteniny v neutrálních tónech – tento design je velmi originální a vytvoří se strukturou tvrdého stolu velmi zajímavý kontrast. V popředí pozornosti je také kostkovaná látka tartan, která dokonale přiblíží atmosféru Vánoc v americkém a anglickém stylu.
 
 
Módní kovy
 
Kovy, jako je zlato, stříbro, bronz či měď, byly v rámci moderních interiérů v centru pozornosti po celý rok. Nechte je proto vyniknout i na sváteční tabuli, kterou nádherně rozzáří. Kovy jsou svým vzhledem neutrální, a tak máte volné ruce, co se jejich kombinace týče. Skvěle budou ladit s tradičními vánočními barvami – zelenou a červenou. Slušet jim bude také přítomnost elegantní černé, nebo šedé, pokud je vaším cílem dekorace stolu v rustikálním, nebo industriálním duchu.
 
 
Přírodní prvky
 
Tak jako každý rok by ani letos ve vánoční výzdobě neměly chybět ryze přírodní prvky – od jehličnatých větviček přes šišky až po jmelí. Ty jsou vizuálně atraktivní a navíc působí uklidňujícím dojmem. Dary přírody také vnesou na stůl více dynamiky a energie, a celá dekorace tak bude vypadat působivěji.
 
 
Geometrické vzory
 
Geometrické vzory budou v rámci vánoční výzdoby stolu k nepřehlédnutí. Zdobit mohou běhouny, nádobí i svícny. Trendem letošních Vánoc jsou geometrické vzory v černé, červené nebo zelené barvě zjemněné kombinací s bílou. Výrazným vzorům však sluší také populární kovové odstíny, které opět nejlépe doplní bílá nebo černá barva.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Slavnostní dekorace vánočního stolu pro hřejivou atmosféru zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo