Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Vánoce se blíží! Budete řešit osvětlení domu?, Hyperbydleni.cz

Vánoce se blíží! Budete řešit osvětlení domu?

13.10.2017 | Redakce | Doplňky pro domácnost | Komentářů 1 |

Už několik týdnů před Vánoci se mnohá města i vesnice rozsvítí krásnými barvami. Někdo zvolí barevná světýlka, další bílá či žlutá. Světlo je tak nějak symbolem Vánoc, navíc všechny svíčky a světelné řetězy hezky rozzáří nudu tmavých zimních dnů.

Vánoce se blíží! Budete řešit osvětlení domu? - foto, Hyperbydleni.cz

Zvyk zdobit si domy k nám sice přišel z Ameriky, nicméně bez nádherného vánočního osvětlení si už Vánoce nedokážeme představit ani u nás v ČR. Lidé se předhánějí v tom, kdo přijde s hezčím nápadem, mnozí věší světýlka dlouhé hodiny a programují důmyslné systémy blikání. Toužíte si letos také něco takového vytvořit?

Díky LED technologii nemusíte utratit majlant

Častým důvodem, proč se lidé nakonec na krásnou výzdobu exteriéru vykašlou, bývají finance. Samy světelné řetězy tak drahou investicí nejsou, většina lidí se bojí spíš účtu za energie. Tyto obavy jsou však v dnešní době zbytečné. Moderní LED venkovní vánoční osvětlení je maximálně úsporné, oproti klasickým žárovkám ušetří ty LED až 80 % energie. LEDkám navíc nevadí ani časté vypínání a zapínání.

 

Vánoce se blíží! Budete řešit osvětlení domu?, fotka

  

Velkolepost není potřeba

Samozřejmě že dům s tisíci světýlek zaujme na první pohled, avšak i skromnější výzdoba může působit dobře. Vlastně ani nemusíte zdobit dům. Připevnit světelné řetězy na střechu je poměrně pracné. Zkuste místo toho ozdobit jen dveře, stromy, a žijete-li v bytě, tak třeba balkón. Hezky vypadají i svítící dekorace za okny. V posledních letech se rozmáhají především zvířátka (konkrétně sobi), klasiku představují vločky, hvězdy či rampouchy. Ceny se pohybují v řádech stovek korun.

Na závěr ještě dodáme, že je potřeba vybírat osvětlení určené pro venkovní použití. Bílá a jemně modrá barva decentně splynou s krajinou, proto je o ně největší zájem. Výzdoba by neměla být přeplácaná, spíš decentní. Dobrou inspiraci na vánoční výzdobu najdete v různých časopisech a také na internetu. Vytvořte si i vy atmosféru kouzelných Vánoc.

Vánoce se blíží! Budete řešit osvětlení domu?, fotkaDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Ivana: My asi letos poprvé. Minulý...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo