Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek

6.9.2016 | | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Jubilejní výstava HODINY A KLENOTY je tady a spolu s ní mnoho skvělých a unikátních dekorativních řešení pro vaše prsty, ušní lalůčky, zápěstí, kotníčky… a také interiér vašeho bytu či domu. Od 29. září do 1. října 2016 si nenechte ujít nevšední výstavu zaměřenou na milovníky luxusních šperků, hodin a hodinek, drahokamů, bižuterie a drahých kovů. Najdete ji v prostorách Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek - foto, Hyperbydleni.cz

Návštěvníci i vystavovatelé se ještě více, než tomu bylo v ročnících předchozích, mohou těšit na rozšířenou plejádu tuzemských i zahraničních značek, oblíbené módní přehlídky, přednášky, autogramiády, soutěže o stříbrné mince či výstavu starožitných artefaktů v rámci oboru.

Dočkají se předvedení různých zlatnických technik, dozví se jak (ne)nakupovat diamanty a jak se zorientovat na trhu s drahokamy či investičním zlatem. Na místě budou ukázky výroby vinutých perlí u kahanu, vrtání kamene diamantovými vrtáky, výroby šperků a bižuterie či předvedení ručního zpracování stříbra.

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek, fotka

 

Česká značka Prokop & Brož s.r.o. připravila náhled do jejich zakázkové výroby českých hodinek. Obsáhlou prezentaci si připravila také tradiční tuzemská značka PRIM MANUFACTURE 1949, jež se krom jiného chystá ohromit výrobky své limitované edice.

Zdarma si na stánku firmy Olympia můžete nechat otestovat vodotěsnost svých časoměrných přístrojů. Stejně tak si nechat určit obsah drahých kovů ve vámi přinesených špercích, tentokrát pod hlavičkou Puncovního úřadu.

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek, fotka

 

Své místo tu bude mít také všemi netrpělivě očekávané vyhlášení soutěže  ŠPERK ROKU 2016 – CZECH OPEN. Letošní utkání zlatnických a klenotnických designérů se uskuteční ve třech základních kategoriích, studentský šperk, umělecký šperk a šperk komerční. Výherci se mohou těšit na zveřejnění výsledků a prezentaci vítězných děl v rámci spolupracujících časopisů a médií.

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek, fotka

 

Letos se mezi partnery veletrhu přidala také Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky, která v pátek 30. září 2016 uvede cyklus přednášek na téma Rok řemesel 2016 a Rodinná firma. Projekt Rok řemesel 2016 má za úkol představit nově vznikající obory a řemesla rukodělné výroby, zviditelnit potřebu a užitečnost řemesel pro obslužnost a rozkvět jednotlivých krajů a regionů České republiky. Stejně podstatná témata pak přináší projekt Rodinná firma, který představí pozitivní dopad tohoto typu podnikání na českou ekonomiku, nabídne možnosti získávání finančních prostředků, a prostřednictvím konkrétních lidských příběhů vyzdvihne českou podnikatelskou tradici.

 

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek, fotka

 

Prostor Průmyslového paláce je nádherný a zajímavé výstavy do něj rozhodně patří. Pro ty, kteří by o víkendu dostali chuť na něco trochu odlišného, nabídnou prostory Výstaviště veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb BIOSTYL-ECOWORLD.

Naopak spodní část patřící Křižíkovým pavilonům a travnatým plochám před nimi bude patřit zvířatům, domácím mazlíčkům a všemu, co k jejich chovu patří v rámci akce zvané Festival zvířat.

Vypadá to, že po poměrně chladném létu bude podzim v Praze plný zábavy a potěšení. Nenechte si ujít bohatý program příjemných podzimních dní na Výstavišti v Holešovicích. Budeme se těšit, že si do svého domova odnesete pěkný doplněk. Výstava HODINY A KLENOTY je totiž prodejní a většina vystavovatelů nabízí na místě své výrobky za zvýhodněné výstavní ceny.

Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek, fotka

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Přeneste si k sobě domů svět klenotů a hodinek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo