Tabule nepatří jen do školy

20.1.2015 | Mgr. Monika Kovačková | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Pokud jste si mysleli, že s opuštěním školních lavic již nebudete mít příležitost vzít do ruky křídu a psát či malovat po tabuli, nejnovější trendy moderního bydlení vás možná vyvedou z omylu. Obyčejné tabule se totiž stávají velmi oblíbeným interiérovým doplňkem, neboť jsou nejen originální dekorací, se kterou si všichni členové rodiny rádi vyhrají, ale také velmi praktickým pomocníkem.

Tabule nepatří jen do školy - foto, Hyperbydleni.cz

Mít klasickou černou tabuli doma je samo o sobě velmi originální. Pokud si potrpíte na takovéto designové výstřelky, zvolte si nepřehlédnutelné tabule větších rozměrů a umístěte je tam, kde by je jen tak někdo nečekal. Tabule může nahradit čelo postele, viset v obývacím pokoji nad sedačkou nebo zdobit zeď koupelny. Ačkoli tabule představuje jen černou plochu, váš domov příjemně osvěží a dodá mu netypický ráz.

Tabule nepatří jen do školy, fotka

 

Pokud se trochu obáváte výrazného a dominantního působení tohoto nevšední doplňku, použijte tabuli pouze v decentnější formě, to znamená: zvolte menší rozměry tabule a umístěte ji na místo, kde bude mít především praktické užití. Zejména v kuchyni oceníte možnost zapsat si seznam věcí, které je třeba nakoupit, nebo postup nového receptu. Malé tabule mají své skvělé využití také v domácích pracovnách – sepište si na viditelné místo všechny své nápady a tvořivé myšlenky, nebo naopak odmazávejte splněné úkoly z dlouhého seznamu. Práce vás tak bude jistě více bavit.

Tabule nepatří jen do školy, fotka

Tabule nepatří jen do školy, fotka

 

Své místo mají tabule také v síních, chodbách a halách, tedy kdekoli v blízkosti vchodových dveří. Zde si můžete sepsat vše, co potřebujete přes den zařídit, takže se vám při odchodu z domu skvěle oživí paměť. Nebo si na tabuli napište třeba svůj oblíbený citát nebo něco, co vás na celý den nabije pozitivní energií. Na tabuli můžete také zanechat pozdrav svým spolubydlícím, nebo jim tu předat důležité zprávy, třeba, kdo jim volal, nebo kdy se vrátíte domů. Použít můžete také velmi praktické magnetické bloky.

Tabule nepatří jen do školy, fotka

 

Módním trendem je používat miniaturní tabulky místo papírových štítků. Pokud máte vše uskladněné ve stylových koších, krabicích a boxech, jejichž obsah neustále měníte, není nic jednoduššího než k popisu použít tabulový štítek. Veškeré změny a přepisy pak vyžadují minimální úsilí a navíc celkový vzhled je velmi moderní a působivý.

Tabule nepatří jen do školy, fotka

 

Celá myšlenka zahrnout školní tabule do interiéru je velmi rafinovaná. Nejenže tak získáte originální dekoraci, ale především v sobě podpoříte hravost, kreativitu a chuť se svobodně vyjadřovat, a to bez ohledu na to, kolik je vám let. Při ventilaci svých nálad, pocitů, zážitků i plánů popusťte uzdu své fantazii a hlavně nezapomínejte používat veselé barvy!

Tabule nepatří jen do školy, fotka

 

Připojte se k nám na Facebooku!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Tabule nepatří jen do školy zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo