Mohlo by se vám hodit...

20.1.2012 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Několik praktických novinek, které v poslední době představili výrobci. Můžou hodit nejen k vám domů, ale také i na výlet s rodinou...

Mohlo by se vám hodit... - foto, Hyperbydleni.cz

 

Zpříjemní chladné večery

Plédy tradičně patří mezi exkluzivní interiérové doplňky, které jedinečným způsobem spojují dekorativní a praktickou funkci. Vhodně zvolený pléd na posteli, křesle či pohovce, dokonale sladěný s polštáři, dokáže zásadním způsobem proměnit vzhled místnosti. A pléd přehozený přes promrzlá záda či nohy a k tomu voňavý grog nebo čaj? Už jen samotná představa hřeje! Za chladných zimních večerů je určitě dobré mít měkký, hebký, teplý pléd vždy po ruce... Třeba některý z aktuální kolekce holandské značky Dutch Decor, jejímž výhradním distributorem v České republice je Pillow Heaven. Plédy se prodávají v rozměrech 130 cm x 180 cm, z materiálů převládá bavlna, polyester či viskóza.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

Zintenzivní televizní zážitek

Lehké a rychlé aktivní 3D brýle, které podporují dioptrické čočky, umožní ponořit se plně do děje na obrazovce. Kromě maximální kvality obrazu nabízejí pohodlné nošení po dlouhou dobu a atraktivní vzhled. Díky své váze něco málo přes 27 gramů patří model Samsung SSG-3700CR k nejlehčím aktivním 3D brýlím na světě, aniž by byla ovlivněna výkonnost. Přepracovaná konstrukce vsadila na lehčí materiál, má menší tištěné spoje a RF technologie nabízí snadnější připojení. Podařilo se také snížit dobu odezvy LCD o 30 % a zlepšit kontrastní poměr. Výsledkem je jasnější 3D obraz s méně „duchy“ a menší únavou při sledování televize.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka
Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

 

Lehkost plná síly

Nová řada horských a silničních karbonových rámů jízdních kol z kolekce Marin Team CXR vychází z organického designu, který si zachovává nízkou váhu při skvělé pevnosti a trvanlivosti rámu. Díky designu „plynoucích tvarů“ je rám schopen pohlcovat a přenášet vnější síly rovnoměrně po celé své délce, což umožňuje vyrobit trubky tenčí, bez omezení pevnosti a trvanlivosti. MTB rámy uvezou při váze 1240 gramů jezdce těžkého až 136 kg plus dvoukilový náklad připojený k rámu. U silničních rámů jsou hodnoty 125 kg + 4,5 kg. Pro jezdce „běžných“ vah z toho vyplývá, že rám Marin bude mít delší životnost než jiný obdobný rám s nižším maximálním zatížením.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

Keramická pánev Berger

Stylová pánev s keramickým nepřilnavým povrchem, který kvůli své snadné údržbě a zdravotní nezávadnosti získává stále více příznivců. Patentovaný dokonale nepřilnavý povrch Ceramic neuvolňuje toxické výpary, je rezistentní vůči teplotám až do 450°C. Výborná tepelná vodivost a vysoká odolnost znamenají skvělou použitelnost při smažení, dušení a dokonce i flambování. Pánev je vyrobena z litého hliníku a vnitřní plocha je opatřena keramickou vrstvou. Vybírat lze ze čtyř barevných variant a stejného počtu velikostí – průměr 20, 24, 28, 30 cm. Produkt je vhodný i pro indukční varné desky, v ceně je také skleněná poklice.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka
Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

Nová generace WC deodorantů

Díky nejnovější inovaci firmy Geberit už nemusí být příčina voňavé toalety vidět. Stačí si pořídit soupravu pro vhazování tablet, která se prodává jako příslušenství ke všem ovládacím tlačítkům Geberit řady Sigma. Skládá se z odklápěcího upevňovacího rámečku a zásobníku pro dezinfekční tabletu, která se vhazuje přímo do nádržky otvorem za ovládacím tlačítkem pro splachování. Zásobník na dezinfekční tablety uvnitř nádržky umožňuje aktivním látkám rozpouštět se rovnoměrně po celé míse, takže se účinné látky dostanou po každém spláchnutí do kontaktu s vnitřním okrajem WC mísy, a zlepší tak hygienický stav toalety. Do zásobníku se vejde většina běžně prodávaných tablet.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

 

Úsporná quartzová topidla

Představují moderní způsob vytápění, ve srovnání s klasickými infračervenými zářiči jsou quartzové 2,5 krát efektivnější. Proto lze očekávat, že se tato poměrně nová technologie stane běžnou i na českém trhu. Quartzová topidla dovedou přeměnit na teplo až 92 % dodané energie, zbytek je využit pro světlo. Děje se tak díky práci s takzvaným slunečním efektem, kdy topidlo ohřívá přímo lidi nebo objekty ve svém okolí, nikoliv vzduch mezi nimi. Nedochází proto k plýtvání energií jako u jiných způsobů vytápění. Topidla najdou uplatnění například v koupelnách nebo na terasách, kde lze díky nim posedět i v chladnějších dnech roku.

 

Mohlo by se vám hodit..., fotka
Mohlo by se vám hodit..., fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Mohlo by se vám hodit... zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo