Moderní koše na prádlo

8.9.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Pohodlný a dostatečně prostorný koš pro uskladnění špinavého prádla by neměl chybět v žádné domácnosti. Obzvláště pokud se jedná o početnou rodinu. Jestliže vyznáváte tradiční hodnoty a máte raději přírodní materiály než plasty, můžete si pořídit koš proutěný nebo dřevěný, který je potažený provazovým pletením.

Moderní koše na prádlo - foto, Hyperbydleni.cz

 

Koš na špinavé prádlo se může na první pohled jevit jako běžná záležitost, u které není výběr produktu zas až tak podstatný. Opak se stává pravdou ve chvíli, kdy máte ve svém šatníku mnoho oblečení za vyšší finanční částku a nechcete je proto mít jen tak pohozené. Pokud vám ale na vašem prádle skutečně záleží, je třeba se zaměřit i na volbu materiálu.

 

Moderní koše na prádlo, fotka

 

Při samotném výběru takového koše je třeba především vědět, jaké největší kusy oděvů případně jiného prádla budete uskladňovat. Dále je velice rozhodujícím a důležitým kritériem, kolik vás v domácnosti bydlí. Od toho se následně odvíjí vše další. Většina košů na prádlo je předem navržena tak, aby ušetřily místo i práci a poskytly majitelům maximální mocit pohodlí a efektivního využívání. Vycházíme-li z předpokladu, že prádlo třídíme a pereme pravidelně a průběžně, tak potom není coby do velikosti třeba klást na prádení koš zvláštní požadavek. Zkrátka si vybíráte jak dle vlastního vkusu i tak i podle množstevních nároků.

 

Moderní koše na prádlo, fotka

 

Hranaté koše na prádlo z vrbového proutí jsou jedním z univerzálních ideálních řešeních pro koupelny různých rozměrů a zákoutí. Jsou vhodné i do těch nejmenších koupelen. Pokud se vám líbí spíše koše kulaté, doporučujeme vám pořídit si je raději ve vyšším provedení, ale zase o to méně široké, a to především proto, aby vám plošně nezabírali zbytečně mnoho místa. Jsou ideální spíše pro menší objem prádla, tudíž je vhodný pro domácnosti s co nejmenším počtem členů.

 

Moderní koše na prádlo, fotka

 

Na to, abyste se vyhnuli pracnému a zdlouhavému přehazování a třídění hromádek různobarevného prádla po celé koupelně, tak vám může pomoci některý z prádelních košů, jejichž vnitřní prostor je rozdělen pomocí přihrádek do několika menších komor. Jsou velmi praktické pro usnadnění práce. Větší kusy oblečení, ložní prádlo a osušky se mohou umístit vždy samostatně od běžných oděvů.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní koše na prádlo zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo