Otočné zásobníky na kávové kapsle

12.7.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Nyní něco pro milovníky kávy. Pokud máte doma přístroj na vaření kávy, která se připravuje pomocí hotových speciálních kapslí, může se vám jako kvalitní a vzhledné příslušenství vyplatit, když si na takové kapsle pořídíte otočný zásobník.

Otočné zásobníky na kávové kapsle - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jedná se o moderní a luxusní doplněk v osobitém designu, který vám může být užitečným pomocníkem při uskladnění kávových kapslí pro přípravu nápoje zvaného Nespresso. Otočné zásobníky jsou vyrobeny z prvotřídního hliníku s elegantní matnou povrchovou úpravou. Jejich výhodou je především nízká hmotnost spolu s vysokou mírou pružnosti. Kromě toho se velice snadno dokáže přizpůsobit okolnímu prostředí kuchyně. Základní princip držení kapslí ve stojanu spočívá ve způsobu jejich jednotlivého zasouvání. Otočný zásobník je navíc opatřen vnitřním závažím, aby byla zajištěna jeho maximální stabilita.

 

Otočné zásobníky na kávové kapsle, fotka

 

Konstrukci z odlehčeného hliníku tvoří masivní kus, který je z vnitřního profilu kulatý a z vnějšího jej tvoří čtyři plochy naproti sobě, které jsou místo ostré hrany odděleny drážkou. Právě do těchto drážek se potom zasouvají jednotlivé kapsle. Díky tomuto jednoduchému způsobu se dá provádět velmi snadná manipulace. Kapsle jednoduše doplníte do zásobníku zeshora a odebíráte je směrem dolů. Základní hliníkový profil je postaven na plastovém nebo dřevěném podstavci. Díky vnitřnímu kulatému profilu se tak zásobník může snadno a pohodlně otáčet.

 

Otočné zásobníky na kávové kapsle, fotkaTento otočný zásobník se obvykle umístňuje na kuchyňskou linku. Až si budete kávu znovu vařit, budete mít vždy vše po ruce. Stačí pouze vytáhnout ze stojanu a nemusíte zbytečně otevírat skříňku, kde je umístěná dóza s kapslemi. Jelikož se kapsle na Nespresso vyrábějí v různých barvách, můžete si je do zásobníku naskládat v barevných sloupcích a vytvořit tak zajímavou dekoraci, která může být v kuchyňském prostředí na první pohled viditelná.

 

Otočné zásobníky na kávové kapsle, fotka

 

Otočné zásobníky na kávové kapsle jsou jedinečným vybavením, které by neměly ve vybavení opravdového milovníka kávy chybět. Zásobníky na kávové kapsle bývají většinou navrhovány v různých velikostech pro rozdílný počet kapslí, a tak si mohou konzumenti kávy dle vlastní potřeby vybrat. Díky pravidelné struktuře tak zajišťují velice přehledné stylové uskladnění.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Otočné zásobníky na kávové kapsle zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo