Pořiďte si lapače komárů

5.7.2011 | Rolrols.cz | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Zkazili Vám komáři loňské léto? Zkazte jim ho na oplátku letos Vy! Lapače komárů totiž dokážou dokonale napodobit stimulaci, kterou mají komáři spojenou s lidským dechem, pachem a tělesnou teplotou a díky tomu Vás účinně zbaví obtížného hmyzu.

Pořiďte si lapače komárů - foto, Hyperbydleni.cz

 

Oblíbené lapače komárů

Pokud se Vám při vyslovení slova léto místo pohodového lízání zmrzliny u vody vybaví komár anebo rovnou celá armáda žíznivých komárů a dalšího obtížného hmyzu, který Vás nenechá ani chvilku na pokoji, pak je nejvyšší čas začít něco dělat. Nejlépe si pořídit odpuzovač hmyzu, lapače hmyzu nebo přímo lapače komárů. Lapače a odpuzovače komárů ACTI POWER se těší velké oblibě nejen ve Spojených státech, kde se používají již přes dvacet let, ale také v rostoucím počtu evropských zemí. Hlavním důvodem jejich popularity je obrovská účinnost. Netřeba dodávat, že lapače hmyzu za svou dlouholetou historii prošly spoustou inovačních i vývojových změn.

Jak lapače fungují

Lapače komárů ACTI POWER TRAP 250 vylučují oxid uhličitý, teplo a vlhkost v kombinaci se složkou ACTIVIX. A právě tato kombinace komáry osudově přitahuje. Napodobuje totiž stimulaci, kterou mají komáři spojenou s lidským dechem, pachem a tělesnou teplotou. Lapače ACTI POWER TRAP 250 komáry neodolatelně lákají do pasti. Jejich činnost je založena na využití platinového katalyzátoru, který přeměňuje vzduch a propan na teplo, vlhko a oxid uhličitý velmi efektivním, spolehlivým a úsporným způsobem. 

 

Pořiďte si lapače komárů, fotka


 
Kde nakoupit

V České republice prodává ACTI POWER TRAP 250 e-shop www.rolrols.cz, který nabízí širokou škálu lapačů a odpuzovačů komárů pro venkovní použití. Jako další pomocníky v boji proti obtížnému hmyzu uveďme přenosný MR-G, stolní odpuzovače komárů řady MR-9, tyčinky na odpuzování komárů určené pro táboření a piknik, nebo třeba účinný sprej, který pouze nastříkáte na jakýkoliv povrch a můžete si být jisti, že komáři ani jiný bodavý hmyz nemají jedinou šanci. 
 
Léto bez komárů

Pokud si chcete užít pohodovou dovolenou bez komárů, pak by ve Vaší výbavě neměl chybět ani speciální postřik na stěny TETRACIP 100, účinný pomocník v boji proti létavému a bodavému hmyzu. Díky němu se přestanete obávat horkých letních dnů strávených v blízkosti řeky či jiné vodní plochy. Nebudete se bát vyrazit do přírody na piknik a naplno si vychutnáte neopakovatelnou atmosféru těchto momentů. Všechny produkty můžete objednat na www.rolrols.cz, anebo si je předtím vyzkoušet v kamenné prodejně. Přejeme Vám krásné léto!  

 

Pořiďte si lapače komárů, fotka


 
Lapač komárů můžete s naší společností nyní i vyhrát na portálu www.UtulnyDum.cz.
 
www.rolrols.cz   Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Pořiďte si lapače komárů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo