Ozdobné mísy na ovoce

31.5.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Období teplých měsíců bývá velmi často spojeno s konzumací ovocných plodů. Nádoby pro ovoce se mohou jevit jako běžné a nevýrazné vybavení domácnosti. Pokud si ale stále zařizujete byt a rádi si prostředí domova vyzdobíte moderními předměty, pak můžete mít i misky pro ovoce, které jsou praktické a zároveň velice vkusné.

Ozdobné mísy na ovoce - foto, Hyperbydleni.cz

 

Z poměrně širokého sortimentu si pro výzdobu vašeho interiéru můžete vybrat ozdobné mísy skleněné nebo porcelánové o různých tvarech a kombinaci barev. Jestliže jste si již zakoupili obývací stěnu s konferenčním stolkem, které jsou laděny do tmavě hněda, potom se vám mohou takové misky hodit v provedení skla v teplých barvách.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Pokud rádi experimentujete a máte přání, aby se okrasné misky staly výrazným doplňkem pokoje, můžete si vybrat z řady pochromovaných misek s povrchem tmavě stříbrné barvy. Tento typ můžete dostat buďto v podobě klasické jednolité nádoby nebo pletených kousků. Designová rozmanitost je tak zaručena a svým vzhledem obohatí jakýkoliv druh interiéru. Zejména potom v takových místnostech, kde je málo prostoru i vybavení.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Poněkud netradiční, ale zároveň praktický designový prvek zahrnuje v sobě zvláštní typ silikonové mísy, která má pro střední kulaté plody, jako jsou jablka, pomeranče nebo broskve, speciálně vytvarované a lehce hrbolaté plastické dno. Hranaté provedení tohoto druhu misek má tu výhodu, že jich můžete položit více vedle sebe, naskládat do nich příslušné množství jablek a pomerančů a výzdoba vašeho obývacího pokoje nebo kuchyně je tak na nějakou dobu zaručena. Zejména pokud si mísu zvolíte v černé nebo tmavě hnědé barvě, vznikne zajímavá kombinace s přirozeným zbarvením ovoce.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Pokud chcete upřednostnit ozdobný efekt před praktickým účelem, můžete si pořídit některou z mělkých misek z ratanu, které obsahují navíc závěsná ucha z ohnutého bambusu nebo rákosu. Díky nim nemusí být misky pouze položené, ale můžete si je zavěsit na libovolné místo v bytě, kam se vám zahce. Například s nimi můžete vyzdobit jídelní kout, okolí předsíně nebo třeba také i balkón. Kromě odkládání na ovoce mohou dokonale posloužit jako doplňkový materiál pro výzdobu květin a ne pouze v interiéru. Pokud máte na zahradě postavenou pergolu a na ní upevněné květiny, mohou se ratanové misky, původně na ovoce, dobře vyjímat i zde.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Ozdobné mísy na ovoce zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo