Ozdobné mísy na ovoce

31.5.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Období teplých měsíců bývá velmi často spojeno s konzumací ovocných plodů. Nádoby pro ovoce se mohou jevit jako běžné a nevýrazné vybavení domácnosti. Pokud si ale stále zařizujete byt a rádi si prostředí domova vyzdobíte moderními předměty, pak můžete mít i misky pro ovoce, které jsou praktické a zároveň velice vkusné.

Ozdobné mísy na ovoce - foto, Hyperbydleni.cz

 

Z poměrně širokého sortimentu si pro výzdobu vašeho interiéru můžete vybrat ozdobné mísy skleněné nebo porcelánové o různých tvarech a kombinaci barev. Jestliže jste si již zakoupili obývací stěnu s konferenčním stolkem, které jsou laděny do tmavě hněda, potom se vám mohou takové misky hodit v provedení skla v teplých barvách.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Pokud rádi experimentujete a máte přání, aby se okrasné misky staly výrazným doplňkem pokoje, můžete si vybrat z řady pochromovaných misek s povrchem tmavě stříbrné barvy. Tento typ můžete dostat buďto v podobě klasické jednolité nádoby nebo pletených kousků. Designová rozmanitost je tak zaručena a svým vzhledem obohatí jakýkoliv druh interiéru. Zejména potom v takových místnostech, kde je málo prostoru i vybavení.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Poněkud netradiční, ale zároveň praktický designový prvek zahrnuje v sobě zvláštní typ silikonové mísy, která má pro střední kulaté plody, jako jsou jablka, pomeranče nebo broskve, speciálně vytvarované a lehce hrbolaté plastické dno. Hranaté provedení tohoto druhu misek má tu výhodu, že jich můžete položit více vedle sebe, naskládat do nich příslušné množství jablek a pomerančů a výzdoba vašeho obývacího pokoje nebo kuchyně je tak na nějakou dobu zaručena. Zejména pokud si mísu zvolíte v černé nebo tmavě hnědé barvě, vznikne zajímavá kombinace s přirozeným zbarvením ovoce.

 

Ozdobné mísy na ovoce, fotka

 

Pokud chcete upřednostnit ozdobný efekt před praktickým účelem, můžete si pořídit některou z mělkých misek z ratanu, které obsahují navíc závěsná ucha z ohnutého bambusu nebo rákosu. Díky nim nemusí být misky pouze položené, ale můžete si je zavěsit na libovolné místo v bytě, kam se vám zahce. Například s nimi můžete vyzdobit jídelní kout, okolí předsíně nebo třeba také i balkón. Kromě odkládání na ovoce mohou dokonale posloužit jako doplňkový materiál pro výzdobu květin a ne pouze v interiéru. Pokud máte na zahradě postavenou pergolu a na ní upevněné květiny, mohou se ratanové misky, původně na ovoce, dobře vyjímat i zde.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Ozdobné mísy na ovoce zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo