Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu

23.3.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 1 |

Pracujete-li stále na vylepšení interiéru ve vašem bytě nebo domě a chtěli byste si pořídit doplňky, které vás na první pohled pozitivně naladí, pak se můžete nechat inspirovat některými trojrozměrnými obrazy na zeď s pestrými motivy. Změníte tak váš byt na příjemné relaxační místo.

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pokud vám po letech začnou holé zdi připadat všední, máte šanci to změnit právě pestrými 3D obrazy. Princip prostorovosti spočívá v několika vrstvách skla, přičemž na každé této vrstvě je namalována určitá část obrazu. To vše dohromady vytvoří 3D obraz z navrstvených skelných tabulí a barev, který si pro zlepšení prostorového efektu můžete nasvítit buďto ze zadní strany nebo umístíme pár malých bodových světel okolo obrazu. Při večerní atmosféře v obývacím pokoji tak zpříjemní posezení s rodinou nebo pozvanými přáteli.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Stejně vhodným doplňkem mohou být takové obrazy i v jídelních koutech a nad okrasnými krby. Můžete si tak pořídit obrazy s motivy přírodní krajiny, hradů, zámků a jiných kulturních památek. Stejně tak obrazy abstraktní tvorby s motivy v řadě barevných variací. Podobným způsobem se vyrábí i vybrané typy nástěnných hodin, které se vám mohou hodit například do kuchyně při vaření. Moderní prostorové skleněné obrazy nejsou určené pouze do bytů. V řadě případů jsou jimi vyzdobeny i interiéry moderních kanceláří, provozoven, institucí a společenských prostor.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Pokud máte v plánu vaši domácnost vyzdobit spíše ve střídmém a konzervativním stylu a netoužíte po ničem výstředním, pak si můžete pořídit skleněné obrazy v černobílém provedení. Tato nejjednodušší barevná varianta je široce univerzální, protože vám bude ladit téměř se vším vybavením. Tyto druhy obrazů si můžete zakoupit buďto ve variantách jednoduchých obrazců nebo v provedení žulové a mramorové struktury. V decentních rámech v černém provedení jsou na denním světle snadno zapadajícím prvkem do okolí, ale na večerní osvícení může pouhá černobílá působit spíše negativně. A proto vám příliš nedoporučujeme ve večerních hodinách takové obrazy nad míru osvětlovat. Stejný způsob světelného zvýrazňování má na konkrétní obrazy rozdílné dopady.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Rámy jsou úměrně vrstvám skla dostatečně široké. Buďto je vzhled orámování klasický jako o většiny běžných malovaných obrazů nebo rámy barevně splynou s obrazem. Tím se docílí velmi zajímavého efektu, který je často ve 3D technologii využíván. Decentní efekt také dobře zvýrazňuje plastická pasparta. Na vaše přání je také možné nechat si zhotovit požadovaný motiv dle vlastní předlohy nebo fotografie.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Miška: Dobrý deň, chcem sa opýtať...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo