Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu

23.3.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 1 |

Pracujete-li stále na vylepšení interiéru ve vašem bytě nebo domě a chtěli byste si pořídit doplňky, které vás na první pohled pozitivně naladí, pak se můžete nechat inspirovat některými trojrozměrnými obrazy na zeď s pestrými motivy. Změníte tak váš byt na příjemné relaxační místo.

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Pokud vám po letech začnou holé zdi připadat všední, máte šanci to změnit právě pestrými 3D obrazy. Princip prostorovosti spočívá v několika vrstvách skla, přičemž na každé této vrstvě je namalována určitá část obrazu. To vše dohromady vytvoří 3D obraz z navrstvených skelných tabulí a barev, který si pro zlepšení prostorového efektu můžete nasvítit buďto ze zadní strany nebo umístíme pár malých bodových světel okolo obrazu. Při večerní atmosféře v obývacím pokoji tak zpříjemní posezení s rodinou nebo pozvanými přáteli.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Stejně vhodným doplňkem mohou být takové obrazy i v jídelních koutech a nad okrasnými krby. Můžete si tak pořídit obrazy s motivy přírodní krajiny, hradů, zámků a jiných kulturních památek. Stejně tak obrazy abstraktní tvorby s motivy v řadě barevných variací. Podobným způsobem se vyrábí i vybrané typy nástěnných hodin, které se vám mohou hodit například do kuchyně při vaření. Moderní prostorové skleněné obrazy nejsou určené pouze do bytů. V řadě případů jsou jimi vyzdobeny i interiéry moderních kanceláří, provozoven, institucí a společenských prostor.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Pokud máte v plánu vaši domácnost vyzdobit spíše ve střídmém a konzervativním stylu a netoužíte po ničem výstředním, pak si můžete pořídit skleněné obrazy v černobílém provedení. Tato nejjednodušší barevná varianta je široce univerzální, protože vám bude ladit téměř se vším vybavením. Tyto druhy obrazů si můžete zakoupit buďto ve variantách jednoduchých obrazců nebo v provedení žulové a mramorové struktury. V decentních rámech v černém provedení jsou na denním světle snadno zapadajícím prvkem do okolí, ale na večerní osvícení může pouhá černobílá působit spíše negativně. A proto vám příliš nedoporučujeme ve večerních hodinách takové obrazy nad míru osvětlovat. Stejný způsob světelného zvýrazňování má na konkrétní obrazy rozdílné dopady.

 

Skleněné 3D obrazy s ozdobnými motivy na zeď do bytu, fotka

 

Rámy jsou úměrně vrstvám skla dostatečně široké. Buďto je vzhled orámování klasický jako o většiny běžných malovaných obrazů nebo rámy barevně splynou s obrazem. Tím se docílí velmi zajímavého efektu, který je často ve 3D technologii využíván. Decentní efekt také dobře zvýrazňuje plastická pasparta. Na vaše přání je také možné nechat si zhotovit požadovaný motiv dle vlastní předlohy nebo fotografie.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Miška: Dobrý deň, chcem sa opýtať...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo