Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů

3.3.2011 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Chystáte se v dohledné době stěhovat do nového bytu nebo domu? Pak se připravte na to, že přepravování všech věcí a veškerého zařízení od velkého nábytku po nejmenší drobnosti vyžaduje kvalitní organizaci, ale především dostatek trpělivosti. Obzvláště, když budete mnoho nepotřebných věcí ještě vyhazovat.

Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů - foto, Hyperbydleni.cz

 

Odstěhujeme-li velké kusy nábytku, oblečení a kuchyňské spotřebiče, zůstane nám mnoho drobností a menších předmětů, které se samostatně těžko převáží. Většinou takový problém pomohou vyřešit igelitové tašky, ale ani ty nejsou pro některé věci tím nejlepším. Mnoho těžkých předmětů s ostrými hranami tak v mnohých případech tenké plastové obaly a sáčky snadno zničí. Pro vybrané drobné předměty, které není vhodné ukládat do igelitových tašek, se mohou hodit speciální plastové přepravky. Pár si jich zakoupíte a snadno do nich uložíte téměř jakoukoliv věc, která nebude převyšovat velikost ani nosnost. Takové přepravky bývají vylisované ze speciálního tvrdého plastu a bývají tak velice odolné.

 

Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka
Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka

 

Kupovat si tyto přepravky pouze za účelem stěhování by pro některé z vás možná byla zbytečná investice, a proto je třeba předem promyslet velikost, případně design, jaký se vám líbí, a barvu, co máte rádi, abyste takový výrobek v budoucnu mohli dále využívat. Plastové přepravky můžete zakoupit od řady výrobců v mnoha velikostech a provedeních, kde vám jeden výrobek do budoucna nabídne víceúčelové využití. Tak například do nich uložíte věci a zařízení, které nejméně často používáte, například vánoční ozdoby. Stejně tak, jestliže jste manuálně tvořiví a potřebujete uskladnit různé součástky, drobný materiál a nářadí, mohou se vám na mnoho věcí hodit.

 

Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka
Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka

 

Pokud se vám jejich vzhled zalíbí a nezaberou příliš mnoho místa, mohou se stát bez problému součástí moderního interiéru obývacího pokoje nebo ložnice. Stejně tak pokud se stěhujete do domu s krbem, poslouží vám přepravka na uskladnění dřeva. Praktické uplatnění nalezne také v koupelně, neboť i zde se v řadě případů nachází mnoho drobných věcí, co stojí samostatně. Zejména se jedná o doplňkové předměty jako prášek na prádlo, avivážní prostředky, různé saponáty na mytí, kartáče, hadry, zvon na čištění odpadu a mnoho dalších. Jedna přepravka zajistí jednotné uskladnění.

 

Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka
Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů, fotka

 

Takové uspořádání má mnoho výhod, a to především při úklidu, kdy uchopíme přepravku a položíme na jiné místo a po vytření zase vše zpět, než abychom museli složitě odebírat každý kus zvlášť. Pokud budou předměty uložené ve speciální přepravce s víkem, nebude se vám na ně tolik prášit. Až se vám přepravka zašpiní nebo se na ní usadí menší vrstva prachu, stačí ji pouze otřít vlhkým hadříkem, což je daleko pohodlnější, než kdybyste museli otírat každý předmět zvlášť. 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Plastové přepravky na stěhování drobných předmětů zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo