Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl)

7.9.2010 | Jana Henychová | Doplňky pro domácnost | Komentářů 0 |

Architekty a designéry v dnešní době zaměstnávají požadavky majitelů zvířátek, kteří potřebují svého mazlíčka ubytovat prakticky a zároveň pohodlně. Považujete-li psí zázemí v nočním či v konferenčním stolku za šílenost, čtěte dále.

Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl) - foto, Hyperbydleni.cz

 

P+P+P = Prakticky + Pěkně + Praštěně

Speciální pelíšky a zvířecí budoáry v harmonii s vybavením Vašeho interiéru. Sen, který je dnes možné uskutečnit, a kupodivu jsou i domácí mazlíčci této variantě nakloněni. Pokud disponujete dražším nábytkem a chcete-li tento luxus poskytnout i svému čtyřnohému příteli, nebo se třeba jen nechcete dívat na ušmudlaný psí pelech v koutě, pořiďte svému mazlíčkovi příbytek, který zároveň poslouží jako podstavec pod televizi, či noční stolek.

 

Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl), fotka

 

Zvolíte-li rozumnou variantu - ať už tvaru, či materiálu, ušetříte chlupatému příteli trauma z toho, že je mu vyhrazeno jen místo, připomínající klec. Nutno podotknout, že varianta zvířecího bydlení v nábytku je vhodná spíše pro menší mazlíky. Například pes, je-li větších rozměrů, bývá často i trochu nemotorný, zvláště je li to ještě štěně, proto by mohlo dojít k tomu, že odložené věci na „pelecho-stolku“ by mohly snadno skončit na zemi a ke všemu poškozené.

 

Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl), fotka

 

Designéři patrně předpokládají, že v takovém pelíšku budou bydlet slušně vychovaní nájemníci, ale zda pomysleli na obvyklé „psí“ potíže jako okusování rohů a značkování území, není bohužel známo.

Zvířecí luxus

Pořídíme-li si zvířátko, většinou se z něj, a je to tak správně, automaticky stává člen rodiny. Usilujeme tedy, aby si náš čtyřnohý rodinný příslušník žil nad poměry ostatních zvířat. Toto téma se stalo i středem zájmu tvůrců nejmodernějších obydlí pro domácí zvířátka, ve kterém je nejen funkční vnitřní osvětlení, klimatizace a topení, ale také webkamera, která vám umožní být se svým miláčkem neustále ve spojení.
Zvířecí psychoterapeuté jsou za jedno v tom, že tvar obydlí a použité barvy na stěnách dokáží stimulovat představivost zvířátka. Luxusní domečky předně umožňují regulovat teplotu, což miláčky ochrání před případným nachlazením, ale také přehřátím. Úplnou samozřejmostí je pak vnitřní osvětlení.

 

Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl), fotka

 

Pelíšek je možné vybavit na přání majitele i bezdrátovou webkamerou , která, pro dokonalý přehled páníčka, umožní sledovat jeho mazlíčka i v době, kdy je například v práci.

 

Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl), fotka

 

Za podobné vymoženosti jsou úzkostliví majitelé ochotni zaplatit sumy, které si v ničem nezadají ani s cenou lidských obydlí. Konkrétní cenová rozpětí se často neuvádí, zřejmě proto, abychom my, obyčejní smrtelníci, neupadli do mdlob.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Když s námi bydlí domácí mazlíček (3.díl) zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo