Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, Hyperbydleni.cz

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!

27.1.2016 | Mgr. Monika Kovačková | Domácí kancelář | Komentářů 0 |

Každý prostor – bez ohledu na jeho velikost – nabízí široké možnosti využití. Pokud toužíte nebo potřebujete vlastní domácí pracovnu či studijní nebo kreativní koutek a nemáte dostatek místa, hledejte originálnější řešení. Jsme si jisti, že malá kancelář se snadno vejde do každé kuchyně. Následující tipy Vás přesvědčí, že je to dobrý nápad.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne! - foto, Hyperbydleni.cz

1. Pro umístění pracovního centra si v kuchyni vyberte málo využívaný prostor, jímž je často roh místnosti, neobsazované místo u stolu nebo nepoužívaná část kuchyňské linky nebo baru!

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

2. Pokud nemáte místo na umístění nejrůznějších skříněk, šuplíků či komod, využijte místo na zdi. Množství poliček a magnetická tabule nebo korková nástěnka jistě snadno pojmou vše, co k práci skutečně potřebujete.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

3. Obdobně můžete využít kuchyňské skříně, police či zásuvky. Nutnost umístit studijní a pracovní materiály Vás alespoň donutí zbavit se zbytečného nádobí, které stejně nepoužíváte.

4. Kuchyňské šuplíky jsou poměrně prostorné, a tak do nich snadno schováte i notebook, tiskárnu a další elektroniku, když bude potřeba.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

5. Pokud je to možné, kuchyň vybavte kuchyňským ostrůvkem. Mnohdy stačí jen obyčejná komoda či stolek, které Vám skvěle poslouží jako jídelní stůl, kuchyňská deska i pracovní prostor. Ideálně zvolte nábytek na kolečkách, abyste si svou mini-kancelář mohli přesunout, kam je libo.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

6. Naučte se po skončení práce tzv. smést vše ze stolu. Pokud svou práci budete mít neustále na očích, nikdy si skutečně neodpočinete. Vybavte se proto stylovými boxy, krabicemi a šanony a vše do nich vždy ukliďte.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

7. Nezapomeňte na osvětlení. Základem je nastavitelná stolní lampa. Pokud na ni na pracovním stole nenajdete místo, umístěte bodová světla ze spodu na poličku nebo nástěnnou skříňku. Pracovní koutek by samozřejmě měl být ideálně u okna.

8. Další chytrý nápad, jak ušetřit místo, představuje umístění monitoru na zeď. Tak můžete pracovat i na úzkém stole a mít dostatek prostoru pro klávesnici.

9. Velmi originální nápad představuje domácí kancelář ve skříni. Jediným otevřením dveří se dostanete do pracovního světa a stejně jednoduše ho za sebou zavřete.

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

10. Zůstaňte styloví a používejte kuchyňské náčiní pro organizaci a uložení kancelářský potřeb. Staré struhadlo poslouží jako stojánek na tužky, do držáku na víno můžete uschovat časopisy, projekty či plakáty a v zavařovacích sklenicích se budou skvěle vyjímat drobnosti, jako jsou svorky, ořezávátka či zvýrazňovače!

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne!, fotka

 

Další inspiraci najdete také na našem facebooku!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Domácí pracovna v kuchyni? Proč ne! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo