Domácí kanceláře, kde práce baví!

4.12.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Domácí kancelář | Komentářů 1 |

Než si začnete stěžovat, že vás práce příliš nebaví a nenaplňuje, zkuste se rozhlédnout po svém okolí. Pokud je místnost, v níž trávíte svůj pracovní den, nudná, fádní a nezajímavá, není divu, že vám taková připadá i činnost, kterou vykonáváte. Takže pokud chcete podávat stoprocentní výkony a práci si užívat, obklopte se inspirujícím, nápaditým a zajímavým prostředím, které vás bude nabíjet stále novou energií.

Domácí kanceláře, kde práce baví! - foto, Hyperbydleni.cz

Zařízení kanceláří je mnohdy obyčejné a postrádá nápad, originalitu a vtip. Domácí pracovny však mají na rozdíl od klasických kanceláří jednu velkou výhodu – nemusíte se o ně s nikým dělit, a tak si je můžete zařídit podle svého, ve stylu, který vám vyhovuje a působí na vás příjemně. Přes jedinečnost domácích kanceláří pro vás máme několik tipů, které jsou zárukou té pravé inspirující atmosféry.

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Slova moudrosti

Oblíbené citáty, které vás nabíjí a motivují, jsou zaručeným trikem, jak snadněji dosáhnout požadovaných výsledků a vytyčených cílů. Mějte moudra stále na očích, aby vám připomínaly smysl toho, co děláte. Pokud si jimi ozdobíte zeď, máte navíc o moderní dekorativní prvek postaráno. Citáty si na zeď můžete sami napsat; o dost jednodušší je použití samolepek, kterých je v současnosti opravdu velký výběr. Nebo vyzkoušejte stylové černé tabule, které místnosti dodají nezvyklý šarm. Stejného efektu dosáhnete i pomocí fotografií a obrazů. Podle učení feng-šuej by v kanceláři rozhodně neměly chybět modré obrazy, ideálně s tématem vody.

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Barevná psychologie

Barvy nesou různé významy a mohou vyvolávat nálady a emoce, proto se je naučte používat ve svůj prospěch. Například oranžová je nádherná pozitivní barva, jejíž působení ocení především ti, kteří se věnují tvůrčí práci. Je spojena s nadšením a elánem, takže vás díky ní chuť do práce jen tak neopustí. Stejně skvělou volbou je žlutá. Tato veselá barva posiluje správná rozhodnutí, neboť je symbolem jasné mysli, moudrosti, logiky a nových nápadů.

 

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Pokud chcete dát přednost chladnějším tónům, zkuste tyrkysovou. Jde o barvu klidu a rozvahy, takže je skvělou volbou především v případě stresující práce: neutralizuje negativní emoce a obnovuje harmonii.

 

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Fantastické křeslo je základ úspěchu

Najít perfektní křeslo pro domácí kancelář není vůbec jednoduché – křeslo musí splňovat všechna kritéria na zdravé a pohodlné dlouhodobé sezení a jako nejdůležitější kus nábytku celé místnosti vás musí uchvátit i po stránce estetické. Proto se nebojte výrazných barev a vzorů a atypického tvaru i designu.

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Doplňky místnost zútulní

I při práci by vás měly obklopovat především věci, které máte rádi. Ideální jsou fotografie blízkých, upomínky z dovolené a další doplňky, které pro vás mají hlubší význam. Nezapomeňte také na dekorace, jako jsou polštáře, závěsy a koberečky, které každou místnost zútulní. Nepostradatelným prvkem pro dobrou náladu jsou také zelené rostliny a pestrobarevné květiny ve váze. Při zařizování interiéru se snažte příjemně navnadit všechny své smysly, proto každou místnost provoňte. Pro domácí kancelář je ideální osvěžující vůně citrusu.

Domácí kanceláře, kde práce baví!, fotka

 

Více inspirace najdete na našem facebooku!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Isabela: Zdravím, kamarád si právě...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo