Nejvyšší čas přesednout!

27.10.2011 | Ergo Interier s.r.o. | Domácí kancelář | Komentářů 0 |

Přední český výrobce ergonomických židlí PROWORK spol. s r.o. uvádí na trh novou řadu terapeutických židlí vyvinutých zejména pro dlouhodobé sezení u počítače.

Nejvyšší čas přesednout! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Široká nabídka unikátních terapeutických židlí THERAPIA® je klinicky testována. Nabízí výhodný poměr ceny a ergonomie hlavně pro firmy a studenty. Židle jsou určeny pro kanceláře, domácí pracovny, lékařské ordinace a podobně. Nabídka zahrnuje také rostoucí židle pro děti od šesti let THERAPIA ENERGY MINI.

Patentované, doposud nepoužité řešení THERAPIA® představuje 4 integrované bioaktivní tvarové zóny, které zabezpečí správnou pozici těla zejména při dlouhodobém sezení (8 a více hodin denně) při práci, především v kanceláři.

 

Nejvyšší čas přesednout!, fotka

 

SVISLÁ KONTAKTNÍ ZÓNA (Vertical Backbone Zone) horní části páteře - mírným tlakem nutí k vzpřímenému sedu, aktivuje zádové svaly, otevírá hrudník pro lepší cirkulaci vzduchu při dýchání.

VODOROVNÁ KONTAKTNÍ ZÓNA (Horizontal Lumbar Zone) dolní části páteře - výškově nastavitelná bederní opěrka v součinnosti s ostatními zónami správným způsobem podepírá záda.

VYVÝŠENÁ KONTAKTNÍ ZÓNA sedu (Spring Seat Plate) z taškových pružin pro hýždě zabezpečuje správnou pozici dolní části páteře při sedu, chrání páteř při dosedání a dlouhém sezení.

PŘEDNÍ ZÓNA PRO SPRÁVNOU POZICI NOHOU (Frontal Edge Zone for The Correct Leg Position)- výstupek zabraňuje nesprávnému sedu na kraji židle, anatomické odlehčení podporuje krevní a lymfatický oběh.

 

Nejvyšší čas přesednout!, fotka

 

Ergonomické židle Therapia Energy

První česká patentovaná kancelářská židle s unikátními terapeutickými vlastnostmi. Naprosto jedinečný český design a jedinečná patentovaná konstrukce, která aktivuje krevní oběh při sedu a zabraňuje tak únavě při krátkodobém i dlouhodobém sezení. Doporučeno všem. Tato ergonomická židle je vhodná do vybavení kanceláří i domácích pracoven.

 

Nejvyšší čas přesednout!, fotka

 

Dětské rostoucí židle Therapia Energy Mini

Koncept dětské židle, který se inspiroval designem, funkcemi a hlavně terapeutickými zónami Therapie Energy, která je určena pro dospělé. I Vaše děti si zaslouží kvalitní zdravotní terapeutickou rostoucí židli. S námi sedí Vaše dítě v první řadě.

 

Nejvyšší čas přesednout!, fotka

 

Ergonomické židle Therapia Body

Židle k počítači s unikátními terapeutickými vlastnostmi, která je určena především manažerům a těm, kdo si oblíbí její pohodlí a naprosto jedinečnou podporu při sezení. Židle mohou být čalouněny přírodními potahovými látkami, extra prodyšnými materiály nebo pravou kůží.

Důležitým parametrem Vaší ergonomické pracovny je správná výška pracovního stolu. Výška stolu závisí na vybraném typu židle a jejím poměru vůči tělesným proporcím. Židle Therapia se vyrábějí dle velikosti a podobně jako u oblečení je značení XL, L , M, S. Vzhledem k tomuto faktu doporučujeme pracovní stůl s možností nastavení výšky.

 

Nejvyšší čas přesednout!, fotka

 

Dopřejte si zdravé a pohodlné pracovní prostředí! Elektromotoricky výškově stavitelné stoly EXVIZIT splňují požadavky na práci vestoje i vsedě. Jedním stiskem tlačítka je Vaše pracovní plocha v požadované výšce v rozmezí 700 – 1200 mm. Ideální řešení pro rozmanité pracovní činnosti v rozmanitých polohách. Stůl EXVIZIT „sedí i stojí“ spolu s Vámi.

Radek Ploc
Ergo Interier s.r.o.
www.kancelarskezidle-praha.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nejvyšší čas přesednout! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka, Hyperbydleni.cz

HOLIDAY WORLD 2019: V ...

13.02.2019

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se...

Veletrhy - foto, Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení, Hyperbydleni.cz

Vyrazte na unikátní ve...

22.01.2019

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na...

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo