Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém

10.2.2012 | Monika Kovačková | Domácí elektronika | Komentářů 0 |

Jedním z nejvyhledávanějších relaxačních center jsou kina - lidé do nich přicházejí shlédnout skvosty filmového plátna v profesionální kvalitě. Přepychový obraz, dokonale ostrý zvuk a nadstandardní velikost plátna si můžete užít i v klidu a pohodlí svého domova. Pořiďte si domácí kino a budete překvapeni, co všechno dokáže.

Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém - foto, Hyperbydleni.cz

Nejlepší domácí kino

Pro labužnický filmový zážitek si zvolte přesně to domácí kino, které bude nejen odpovídat vašim přáním, ale také prostorovým možnostem místnosti, kam jej chcete umístit. Nádherně ostrý a barevný obraz vám zajistí především plazmové televize či LCD televize; ty jsou totiž i při zachování opravdu velkých úhlopříček dokonalou zárukou vysokého rozlišení obrazu. S velikostí televize to však nepřehánějte a přizpůsobte ji velikosti místnosti: obecně platí, že by divákova pozorovací vzdálenost neměla být menší než trojnásobek úhlopříčky zobrazovací plochy. U plazmových a LCD televizí navíc oceníte jejich plochý panel, nízkou váhu, přijatelnou cenu a módní design.

 

Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém, fotka

 

Pokud chcete zakusit atmosféru skutečného kina, můžete si místo obrazovky pořídit projektor s plátnem. Plátno může být roletové s uchycením na zeď a s ručním nebo motorickým spouštěním; praktickou volbou jsou také plátna stativová.

Čistý zvuk, který vás dokonale vtáhne do děje, vám zajistí kvalitní reprosoustavy, jejichž výkon opět přizpůsobte velikosti místnosti. Jádrem reprosoustav je subwoofer, který reprodukuje zvuky nízkých kmitočtů, u nichž člověk není schopen lokalizovat směr, odkud přicházejí - díky tomuto jevu vám sledováný příběh bude připadat nečekaně živý a autentický. Běžná reprosoustava obsahuje středový reproduktor, jenž se umisťuje nad televizi, dva reproduktory přední, jejichž místo je ideálně po stranách televize, a dva reproduktory zadní, které by měly být umístěny za dívákem. Pro perfektní zvukový požitek by tedy celá repro-soustava měla vytvářet jakousi pomyslnou kružnici, v jejímž středu sedí divák. K reprosoustavě můžete připojit zesilovače, jejichž výkon volte podle velikosti prostoru. Abyste se vyhnuli problémům s připojením a nakombinováním zesilovačů s reproduktory, zvolte kompletní sestavy, které mají zesilovače již nainstalované.

 

Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém, fotka

 

Promítáním filmů či možností sledovat televizní kanály funkce domácího kina nekončí. K televizi můžete připojit DVD rekordér, DVD přehřavač, flash-disk či Blue- ray, a tak si můžete přehrávat nejen filmy, ale také svá videa a fotografie. Pořídit si můžete i tzv. audiovizuální přijímač, který funguje obdobně jako zesilovače a navíc umožňuje poslech rádiových stanic. Ke kinu lze připojit i audio přístroje, jako jsou CD rekordéry, CD přehravače či dokonce gramofony – tato kombinace otevírá nevšední možnosti poslechu hudby v nadstandardní kvalitě.

 

Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém, fotka

 

Multiroom systém

Pořiďte si velmi praktický a důmyslný bezdrátový digitální audiovizuální multiroom systém, díky kterému se domácí kino poskytující zábavu pouze v jedné místnosti stane navždy minulostí. Umístěte digitální zažízení do každé místnosti, ve které se chcete z domácího kina těšit a stiskem jednoho jediného tlačítka či pomocí dálkového ovládání budete mít odkudkoli přístup k úložišti dat v hlavním zařízení. Díky multiroom systému už nebude televize v každé místnosti zbytečným přepychem, ale naopak velmi využívanou vychytávkou. Takže zatímco v jedné místnosti poběží film, můžete v druhé poslouchat rádio a ve třetí si přehrávat vaše fotky z dovolené. Jedno jediné zařízení tak snadno uspokojí přání a potřeby všech obyvatel bytu či domu.

 

Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém, fotka

 

Investujte do technických vymožeností a každá chvíle strávená před obrazovkou se promění v nevšední zážitek.

Autor: Monika KovačkováDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Jedno domácí kino, zábava ve všech místnostech aneb Multiroom systém zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo