Moderní technika do každé domácnosti

9.1.2012 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Domácí elektronika | Komentářů 0 |

Vánoce jsou ideálním časem pro každou rodinu nadělit si něco, po čem vlastně netoužíme, ale hodí se nám to. Moderní technika nám usnadňuje několikrát denně život a dobře víme, že bez některých vymožeností už si pohodlný způsob života nedokážeme moc dobře představit. Na trh ale neustále přichází další a další novinky o kterých se nás jejich výrobci snaží přesvědčit, že je potřebujeme. Necháme na vás, co usoudíte, že může být dobrou inspirací pro užitečný dárek pod stromeček...

Moderní technika do každé domácnosti - foto, Hyperbydleni.cz

 

Ochrání domov i zdraví

Kanadský bezdrátový systém Alexor je určený pro domy, byty či malé komerční objekty. K hlavním přednostem tohoto zabezpečovacího zařízení patří spolehlivost, rychlá a technicky nenáročná instalace bez velkých zásahů do interiéru, snadné ovládání a dlouhá výdrž použitých baterií. Poskytuje kompletní zabezpečení prostřednictvím celé řady systémových zařízení, od tradičních detektorů pohybu, přes detektory tříštění skla, až po detektory zaplavení či kouře, které chrání majetek i životy. Výběr příslušenství a jejich počet se řídí konkrétními požadavky uživatele, důležitou úlohu hraje místo, kam jsou prvky instalovány.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka
Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Digitální fotorámeček oživí interiér

Jeho prostřednictvím se podělíte o nezapomenutelné momenty, které navíc můžete okořenit osobním vzkazem, nebo zábavnou prezentací. Do interní paměti fotorámečků Philips lze nahrát řadu fotografií, které se mohou zobrazovat podle stanoveného rozvrhu, z obrázků je díky přednastaveným motivům možné vytvářet zábavné koláže a doplňovat vtipnými popisy či komentáři. Fotorámeček navíc plně nahradí hodiny nebo budík, stačí použít funkci rychlého přepínání a vybrat některý z patnácti způsobů zobrazení času. O „šťávu“ se postará nabíječka ve formě stojanu na rámeček.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Váha s nutriční kalkulačkou

Dbáte na štíhlou linii a zdravé stravování? Máte dietu, při níž je nutné potraviny vážit? Věnujete se kulturistice, fitness nebo jinému sportu, ať už amatérsky nebo vrcholově, a potřebujete znát přesné množství kalorií a živin ve zkonzumovaném jídle? Pak oceníte pomocníka v podobě kuchyňské váhy s nutriční kalkulačkou Orava EV-8. Dovede totiž nejen zjistit hmotnost potravin, ale zároveň umí vypočítat 10 základních nutričních složek a procento denní dávky kalorií. Zobrazuje kalorie, tuky, uhlohydráty, cholesterol či proteiny z integrované databáze 999 energetických hodnot potravin, k dispozici je až 99 uživatelských předvoleb.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Multifunkční trouba šetří čas i prostor

Výjimečnost trouby KTV 3344 spočívá především v kombinaci vaření a pečení na mnoho způsobů, což přináší úsporu času i nádobí. Spotřebič zaujme elegantním designem černého skla a decentně podsvícených dotykových knoflíků i pěticí základních funkcí. Nabízí klasické a mikrovlnné pečení, kombinovaný režim obou způsobů, 13 přednastavených programů a rozmrazování. Jednoduché dotykové ovládání s displejem dovoluje nastavení času úpravy jídla a kontrolu teploty, zapnuté osvětlení umožňuje sledovat průběh vaření. Zaujme i funkce rychlého předehřevu. Vhodně zvoleným programem lze také šetřit energii, což se při každodenním vaření výrazně projeví i na domácím rozpočtu.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Víceúčelový vysavač ETA Mariner

Přístroj s vysokým sacím výkonem a sedminásobným filtračním systémem spolehlivě odstraní prach a všechny nečistoty. Má prodloužený pracovní dosah až 11m od zásuvky, je výjimečný funkcí hloubkového čištění koberců s propíráním, šamponováním a tepováním, která dokonale oživí barvu koberců, potahů, předložek a čalounění. Speciálně řešená konstrukce pojezdových koleček zabraňuje převrácení vysavače. Inovativním prvkem je praktické plnění čistícího roztoku v horní části vysavače bez nutnosti jeho demontáže. Moderní a elegantní vzhled vysavačů ve žlutošedé nebo červenošedé variantě je dílem dvorního designéra společnosti Zdeňka Veverky.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka
Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Zelená pračka s technologií ZEN

Nejtišší vrchem plněná pračku na trhu Whirlpool AWE 9630 má místo tradičního řemenového pohonu vysoce výkonný trakční motor, který otáčí bubnem přímo. Výsledkem je účinné odstřeďování při nižších otáčkách, což znamená méně vibrací a méně hluku, ale současně také vyšší účinnost a spolehlivost. Pračka s technologií ZEN navíc patří do „zelené řady“ spotřebičů Green Generation a nabízí řadu úspor. Inteligentní technologie "6. smysl" také rozezná množství prádla a odpovídajícím způsobem nastaví zdroje, takže umožňuje dosáhnout až 30 % úspor energie, vody a času. Navíc je pračka v energetické třídě A++.

 

Moderní technika do každé domácnosti, fotka

 

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firemDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Moderní technika do každé domácnosti zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo