Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!

17.12.2010 | Newag, spol. s r.o. | Domácí elektronika | Komentářů 0 |

O centrálních vysavačích už toho bylo napsáno hodně. Lidé, kteří se chystají stavět rodinný dům, už určitě slyšeli o centrálním vysavači, který nikdy nevíří prach, je výkonný a tichý, a že manipulace s lehkou devítimetrovou hadicí je také pohodlnější, než přenášení celého vysavače. Málo je ale v povědomí jeho cena. Ta mnohé překvapí, protože se pohybuje u standardního rodinného domu kolem 30.000,- Kč. Tato částka zahrnuje vše: kompletní dodávku včetně práce, vysavačovou jednotku, příslušenství i DPH.

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“!  - foto, Hyperbydleni.cz

Centrální jednotkou vysavače Husky Whisper 2 je extra tichá a výkonná jednotka 683 Aiwatt.

K centrálním vysavačům patří i chytré doplňky a příslušenství, které usnadňují a zrychlují úklid. Na letošním veletrhu FOR ARCH byly společností NEWAG poprvé představeny centrální vysavače Husky a Duovac s vysavačovou hadicí, kterou si uživatel jednoduše vytáhne ze zásuvky, nasadí rukojeť s příslušenstvím a začne vysávat. Tato novinka, kterou výstižně nazýváme „Hadice ve zdi“, posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Lehká 9metrová hadice je sice pro manipulaci příjemnější, než přenášení celého mobilního vysavače, ale Hadice ve zdi eliminuje i tento malinkatý nedostatek centrálních vysavačů.

 

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! , fotka
Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! , fotka

 

Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15metrová varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi. Za tento patentovaný systém si ale bude muset zákazník připlatit částku 15.000,- Kč a více. Kdo bude chtít mít ale nejdokonalejší a nejpohodlnější centrální vysavač ve svém domě, nebude investice litovat. Je potřeba připomenout, že instalace je oproti standardnímu centrálnímu vysavači rozdílná a není možné doplnit stávající systém o speciální zásuvku a hadici. Proto s instalací neváhejte nebo může být pozdě!

 

 

Mezi další příslušenství, které šetří Váš čas, můžeme zařadit tradiční štěrbinové zásuvky do kuchyňských linek. Dále pod desku linky jde také zabudovat lopatka Drawer Vac, která už nenechá spadnout drobky ani na zem. Novinkou jsou hadice Vroom, které se samy navíjejí do schránky. Ta se instaluje do skříněk kuchyňských linek, do koupelen a do vestavěných skříní na chodbách či v pokojích. Jednoduše vytáhnete hadici, v minutě vysajete vše potřebné a pak se hadice sama navine zpět do skříně. Úklid s Vroomem je ještě rychlejší a pohodlnější, než byl dříve se samotným centrálním vysavačem.

 

 

Výrobce centrálních vysavačů Duovac a Husky se snaží klást u svých produktů velký důraz na dlouhou životnost, kvalitu použitých materiálů a motorů. Jako jednoduchý důkaz kvality nabízí doživotní záruku na všechny vysavačové jednotky a 5 let na hadice a příslušenství. Doživotní záruka je silný argument pro správný výběr značky centrálního vysavače, který je ještě navíc podpořen příznivými cenami. Základní výkonný a velmi tichý model Husky Flex stojí jen 14.990,- Kč bez DPH a je vhodný pro malé i střední rodinné domy.

 

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! , fotka

 

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! , fotka

 

V nabídce zůstávají i tradiční modely pro suché i mokré sání, kterými se společnost Newag dlouhou dobu odlišovala od svých konkurentů. Nyní ale jen s centrálními vysavači Husky a Duovac už nebudete muset přenášet ani hadici! A to stojí za zamyšlení…

 

Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! , fotka

 

Dodavatel:

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
252 41, Zlatníky – Hodkovice
info@newag.cz
www.husky.cz
www.duo-vac.eu
zelená linka: 800 139 076Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Centrální vysavače Husky a Duovac nově s hadicí „ve zdi“! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo